Viirpuu Premium kapslid südame tervise heaks 350mg N40

14,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand. Aitab tugevdada südamelihast.

Viirpuud soovitatakse südamenõrkuse, veresoonespasmide, unetuse, kilpnäärme üleproduktsiooni ja üleminekuea vaevuste korral. Temas leiduvad flavonoid- ja terpeenühendid laiendavad valikuliselt südame ja aju veresooni, parandades sellega nende elundite varustatust hapnikuga. Vererõhku langetav efekt on kohati tugevam kui selleks kasutataval sünteetilisel ravimil teofülliinil. Et viirpuupreparaadil puudub negatiivne kõrvaltoime, võib teda tarvitada aasta ringi (infarkti läbi elanud inimesed ja lapsed kaasa arvatud). Viirpuu ekstrakt aitab taastada närvisüsteemi tasakaalu, parandab maksa tegevust, soodustades liigse kolesterooli eemaldamist.

Koostisosad: mikrokristalne tselluloos (kandja), želatiinkapsel (želatiin, titaanoksiid (värv)), viirpuuõie- ja marjaekstrakt, kaaliumasparginaat, magneesiumasparginaat, foolhape, kaltsiumstearaat (paakumisvastane aine), ränidioksiid (paakumisvastane aine).

4 kapsli võtmine päevas tagab 100%* keha päevasest füsioloogilisest vajadusest foolhappe järele (200 mcg)
(*-protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel).

Kasutamine: täiskasvanud 2 kapslit 2 korda päevas söögi ajal 1 kuu jooksul.

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Säilitada kuivas, otsese valguse eest kaitstult, toatemperatuuril.

Tootja: OOO PK Farm-Pro, Venemaa

Maaletooja: Vitateka OÜ

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Viirpuu Premium kapslid südame tervise heaks 350mg N40Viirpuu Premium kapslid südame tervise heaks 350mg N40
14,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top