Viiruste vastu Medistus Antivirus losengid N10 (Saksamaa)

10,00  (sisaldab KM-i)

Medistus Antivirus on uudse mõjuga puuviljamaitselised losengid. Selles sisalduv Kistosyn® 100 ekstrakt tekitab suu ja kurgu limaskestadele kaitsva kihi. Tekkinud füüsiline (mehaaniline) kaitsev kiht takistab viiruste ja bakterite sisenemist ja paljunemist inimorganismis.

Medistus Antivirus on polüfenooliderikas kombinatsioon taimsetest ekstraktidest, Kistosyn® 100 ekstraktist ja kummiaraabikust. Tervisetoode, mille tõhusust ja ohutust on testitud vastavalt Euroopa Liidu direktiivile 93/42/EMÜ.

Miks Medistus Antivirus’t kasutada?

  • Bakterite ja viiruste vastase barjääri tekitamiseks suu ja kurgu limaskestadele.
  • Sobib kasutamiseks juba esimeste vaevuste tekkimisel.
  • Mehaanilise kaitsekihi moodustamiseks suu limaskestadele, viiruslike ja põletikuliste hingamisteede nakkuste ennetamiseks.
  • Köha ja kuiva köha leevendamiseks.

Millal Medistus Antivirus’t võtta?

  • Ennetavaks kaitseks kõrge infektsiooniriskiga kohtades (N: ühistransport, kaubanduskeskused, polikliinikud/haiglad, teatrid/kinod, üritused, koolid, spordisaalid jne.)
  • Esimeste kurguvaevuste/viirusnähtude tekkimisel

Koostisosad: toimeained: kummiaraabik, Kistosyn® 100 ekstrakt. Abiained: maltitool, sorbitool, vesi, askorbiinhape, sidrunhape, maitsetugevdaja, taimeõli, stevia ekstrakt, piparmündiõli. Pakendis kokku 10 losengi. Säilitusainete ja värvainete vaba. Suhkru-, gluteeni-, laktoosivaba.

Hingamisteede infektsioonid (külmetused)

Tavalised külmetushaigused on üldjuhul viiruste poolt põhjustatud. Ülemiste hingamisteede nakkused on ühed levinumad haigused. Täiskasvanud inimene põeb külmetushaigusi keskmiselt kaks kuni viis, eelkooliealine laps aga neli kuni kaheksa korda aastas. Külmetamise järgselt esineb viiruslik külmetushaigus tihti kurgu- ja neelupõ- letiku kujul.

Aktiivne kaitse infektsioonide vastu

Kaasaegsed uurimustööd räägivad taimsete ekstraktide potentsiaalist viiruste ja bakterite vastases kaitses. Medistus Antivirus Kistosyn® 100 ekstraktis on rohkesti taimseid polüfenoole, mis tekitavad kaitsereaktsiooni. Need moodustavad suu- ja neelu limaskestale kaitsva kihi. Viirused, bakterid ja teised ohutegurid lihtsalt põrkuvad kaitsebarjäärilt tagasi – eeldusel, et losenge kasutatakse ennetavalt või esmaste vaevuste tekkimisel.

Saksamaal teostatud kliiniliste uuringute järgi on Medistus Antivirus efektiivus tõestatud streptokokkide, stafülokokkide ning isegi tugevate viiruste H1N1 ja H2N2 (linnugriupp) inaktiveerimisel.

Kasutamine: Täiskasvanud: 1 loseng lasta suus sulada 3-6 korda päevas
Üle 12-aastased lapsed (kehakaaluga vähemalt 25 kg): 1 loseng lasta suus sulada 3 korda päevas
Üle 6-aastased lapsed: 1 loseng lasta suus sulada 1 kord päevas

Tootja: Nutrin GmbH, Saksamaa

Maaletooja: Biaks OÜ

:

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Viiruste vastu Medistus Antivirus losengid N10 (Saksamaa)Viiruste vastu Medistus Antivirus losengid N10 (Saksamaa)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top