-21%

Vitamiin C ja kvertsetiin N60 tabl. (L.Extension, EU)

23,00  (sisaldab KM-i)

C-vitamiin toetab immuunsust, kollageeni tootmist, tervet kardiovaskulaarsüsteemi ja palju muud.

Kvertsetiin on flavonoid, mis täiendab C-vitamiini kasulikkust, pärssides oksüdatiivset stressi ja põletikku, et toetada südame-veresoonkonna tervist.

Kasutegurid:

  • Kaitseb oksüdeerumise eest
  • Toetab tervislikku immuunsüsteemi toimimist
  • Soodustab kollageeni moodustumist ja tervislikku raua omastamist
  • Toetab südame-veresoonkonna tervist

Piisava koguse C-vitamiini saamine on tervise jaoks ülioluline, kuid inimkeha seda ei tooda, seega peab C-vitamiini saama toitumise või toidulisandite kaudu. Uuringud on näidanud, et C-vitamiini lisamine toetab teatud südame-veresoonkonna tervise aspekte.

C-vitamiini bioloogilist efektiivsust täiendab kasulik flavonoid kvertsetiin. Tegelikult esinevad C-vitamiin ja bioflavonoidid sageli koos tervislikus toidus, näiteks puu- ja köögiviljades, eriti tsitrusviljades.

Hooajaliste haiguste leevendamiseks on kvertsetiini kasutatud ammustest aegadest. Kliinilised uuringuvad näitvad, et kvertsetiini võtmine vanemas eas füüsiliselt vormis täiskasvanutel tugevdab immuunsüsteemi.
Sarnaseid tulemusi leiti ka treenitud sportlastega. Samuti on uuringud näidanud, et kvertsetiin toetab tervislikku põletikulist vastust, vähendab oksüdatiivset stressi ja aitab säilitada üldist tervist.

Koostisosad:

1 tablett (päeva doos) sisaldab:
Vitamiin C (ascorbic acid) 60 mg
kvertsetiin (quercetin dihydrate) 250 mg
Other ingredients: dicalcium phosphate, microcrystalline cellulose, stearic acid, croscarmellose sodium, vegetable stearate, silica, coating (hydroxypropyl methylcellulose, glycerin).

GMO-vaba

Kasutamine: 1 tablett päevas koos toiduga.

Toidulisand ei asenda mitmekesist, täisväärtuslikku toitumist ega tervislikke eluviise.
Säilitada toatemperatuuril, lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: Life Extension, USA

Parim enne: 03/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Vitamiin C ja kvertsetiin N60 tabl. (L.Extension, EU)
23,00  (sisaldab KM-i)