Vitamiin D3 4000IU musta köömneõliga 10ml (Vitateka)

16,00  (sisaldab KM-i)

D3-vitamiin on hea luudele, lihastele, hammastele ja immuunsüsteemile. D3-vitamiin aitab hoida luude ja hammaste tervist normaalsena, aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ja ärakasutamisele organismis ning immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Jaga infot sõbraga:

D3-vitamiin on hea luudele, lihastele, hammastele ja immuunsüsteemile. D3-vitamiin aitab hoida luude ja hammaste tervist normaalsena, aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ja ärakasutamisele organismis ning immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. D3-vitamiin toetab lihaste normaalset talitlust – vähemalt 20 µg (800 IU) D3-vitamiini tarvitamine päevas aitab vähendada kehahoiaku ebastabiilsusest ja lihaste nõrkusest tingitud kukkumisriski. Kukkumine on üle 60-aastastel naistel ja meestel oluline riskitegur luumurdude tekkeks.

Mustköömne seemneõli sisaldab rikkalikult Omega-9, Omega-6 ja Omega-3 rasvhappeid, mis toetavad südame-veresoonkonna tervist, närvisüsteemi ning seedetrakti funktsioone. Lisaks aitab see taastada hormonaalset tasakaalu, ennetada põletikuliste protsesside teket, tugevdada immuunsüsteemi ning aitab puhastada organismi.

Kasutamine: 1 tilk päevas keelele vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.

Päeva annus 1 tilk sisaldab:

Vitamiin D3 100 mcg/4000 IU

(Kolekaltsiferool/(2000%*)

Koostis: musta köömne (Cuminum cyminum) seemneõli, vitamiin D3 (kolekaltsiferool), tokoferoolideekstrakt ja BHT-antioksüdandid

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Säilitamine: Hoida tihedalt suletud pakendis, jahedas ja kuivas kohas.

Maaletooja: VITATEKA OU

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Vitamiin D3 4000IU musta köömneõliga 10ml (Vitateka)
16,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top