Vitamiin K2 75 μg ja D3 2000IU N60 kaps. (Swanson)

21,00  (sisaldab KM-i)

  • Vitamiin K osaleb luude metabolismis ja vere kaltsiumi taseme reguleerimises
  • Oluline luude tervise toetamiseks
  • Aitab toetada kardiovaskulaarsüsteemi tervist
  • Sojavaba K2 tarnitakse MK-7-na, et parandada biosaadavust
Jaga infot sõbraga:

Unikaalne kompleks sisaldab vitamiin K2 ja D-vitamiini kombinatsiooni. Viimased uuringud keskenduvad vitamiin K2 ja D-vitamiini kasulikele koostoimetele südametervise ja luude tugevusele.

K-vitamiinile omistatakse antihemorraagilist toimet, mille peamiseks funktsiooniks on vere hüübivuse mõjutamine. Vitamiin K2 (menakinoon) sünteesitakse seedetraktis väiksemates kogustes peensoole bakterite poolt. K-vitamiin kuulub ensüümsüsteemi koostisesse, aidates säilitada ringlevas veres normaalset protrombiini kontsentratsiooni. Protrombiini kontsentratsioon langus põhjustab hüübivushäireid ning veresoonte vigastamisel tekivad kergesti verevalumid.

Mitmed uuringud on näidanud, et regulaarne K2-vitamiini kasutamine aitab kaasa tervete luude säilitamisele, mõjutades kaltsiumi ainevahetust. Paljud teadlased usuvad, et K-vitamiini puudus võib olla üheks osteoporoosi tekke eelduseks.

D-vitamiin omakorda aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja ärakasutamisele ning normaalsele vere kaltsiumisisaldusele. Samuti aitab D-vitamiin hoida luid ning lihaste talitlust normaalsena.

Annustamine: Tarvitada 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Et saada maksimaalset kasu, on soovitatav luude tervise toetamiseks juurde tarvitada kaltsiumi ja magneesiumi prepraate.

Kellele mõeldud?

  • inimesed, kes toituvad ebatervislikult
  • inimesed, kellel esineb vere hüübimishäireid
  • inimesed, kellel esineb D-vitamiini ja K-vitamiini defitsiit
  • inimesed, kes soovivad tugevdada luid
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata südame tervise säilitamisele.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:

1 kapsel %NRV*
Vitamiin K2 (menakinoon-7) 75 mcg        –
Vitashine™ D3-vitamiin (vegan kolekaltsiferool) (samblikest)  50 mcg  250%

*%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel
Teised koostisained: riisijahu, hüpromelloos (vegan kapsel), mikrokristalne tselluloos (taimne kiud), maltodekstriin, ränidioksiid, maisitärklis.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Vitamiin K2 75 μg ja D3 2000IU N60 kaps. (Swanson)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top