-20%

Ženšenn ja mesilaspiim – GinsengJel N10 x 10ml ampull (Hiina)

12,00  (sisaldab KM-i)

Parim adaptogeenne toode ampullides. Ida fütoteraapias peetakse ženšenni “kõrgeimaks taimeks”, kuna see taastab elutähtsa energia, tasakaalustades elundite funktsioone ja aitab sel moel organismil taastuda. Ženšenn, mesilaspiim ja Schisandra puuviljaeksrakt on klassikaline idamaade ravimtaimede kombinatsioon, mis toetab immuunsüsteemi, füüsilist ja vaimset vastupidavust.

Jaga infot sõbraga:

Schisandra on traditsiooniline ürt, mida Hiinas nimetatakse viie erineva maitsega puuviljaks. Seda kasutatakse traditsiooniliselt maksa, väsinud silmade, antioksüdandina ja adaptogeenina.
Schisandra sisaldab lignaane – ühendeid, mis tekivad täisteratoodetes, linaseemnetes ja paljudes puu- ja köögiviljades leiduvate komponentide lõhustamisel seedeelundkonna mikrofloora.
Kahel lignaanil on maksale eriline kaitsev toime. Need toimivad antioksüdantidena ja hoiavad ära üleoksüdatsiooni lipiididest.

Ženšenni ja mesilaspiima soovitatakse kasutada sügisel ja talvel, et luua immuunsus haiguste (gripp, külmetus) vastu. Soovitatav kuur on üks kuu, 1-2 ampulli päevas. Kevadel võib kuuri korrata, et keha elustada (kevadpalaviku, nõrkuse, söögiisu puudumine).

Koostis (1 ampull/10ml): ženšenni juure ekstrakt (Panax Ginseng) 1000 mg, mesilaspiim 300 mg, Schisandra puuviljaekstrakt (Fructus Schizandrae) 100 mg, mesi ja destilleeritud vesi.

Soovitatav annus: 1-2 ampulli päevas. Enne kasutamist loksutada korralikult.

Parim enne: 02.2024

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Ženšenn ja mesilaspiim - GinsengJel N10 x 10ml ampull (Hiina)Ženšenn ja mesilaspiim – GinsengJel N10 x 10ml ampull (Hiina)
12,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top