-21%

Maole Aciben PADMA N60 kaps. (Šveits)

19,00  (sisaldab KM-i)

PADMA Aciben on  loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini ”Chong Shi 6” alusel ja Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Retsept on välja töötatud tasakaalustatud mao ja seedekeskkonna säilitamiseks. Tiibeti meditsiini aluseks on keha kolme energia (Lung, Tripa ja Beken) vahelise tasakaalu taastamine ja hoidmine. Tasakaalutus põhjustab maohappe rohkust ja nõrgestab seedimist. See põhjustab omakorda maomahlade sisenemist söögitorusse ja nn „kõrvetiste“ teket (Reflux). Tasakaalutused tekivad tavaliselt liigse külma ja rasvase toidu söömisel. Samuti toidukordade vahel väikeste palade näksimisel. Tulemuseks on liigne maohape teke, mis ärritab söögitoru, maolimaskesta ja tekitab nn “kõrvetisi”, röhatisi.

PADMA Acibeni ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes.  Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Acibeni kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga. Senini ei ole PADMA Acibeni kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.  Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba.

Kuidas PADMA Acibeni kasutada? Võta 1 – 2 kapslit peale igat toidukorda või enne magamaminekut koos klaasi sooja veega. PADMA Acibeni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Koostisosad:

Päevane annus 6 kapslit sisaldab: kaltsiit (CaCo3)660 mg, vegetaarne kapsel (Hydroxypropyl Methylcellulose) 576 mg, aedvaak (Inula helenium) risoom 300 mg, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) seeme 300mg, safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.) õis 300 mg, granaatõun (Punica Granatum L.) seeme 300 mg, emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) 279,3 mg, pikk pipar (Piper longum L.) vili 240 mg, paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicon dioxide) 5,7 mg. Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu

Parim enne: 08/2022

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top
Maole Aciben PADMA N60 kaps. (Šveits)
19,00  (sisaldab KM-i)