-21%

Bio magneesium + bio kaalium pulber N30 (Iisrael)

15,00  (sisaldab KM-i)

Keemiliste lisaaineteta Iisraeli Surnumere mineraalid.
Pulbrilisel kujul toidulisand, mis täiendab organismi tähtsate mineraalidega, magneesiumi ja kaaliumiga. Toode sisaldab orgaanilise päritoluga magneesiumi ja kaaliumi. Toidulisand on hüpoallergiline, sisaldab ainult aktiivseid koostisosi. Tooraine omab Kosher ja Halal sertifikaate. Toote koostises ei ole magusaineid, maitsetugevdajaid, värvaineid, lahustuvust parandavaid lisaaineid või säilitusaineid.

Magneesium ja kaalium aitavad kaasa normaalsele lihaste tööle. Magneesium aitab vähendada väsimustunnet ja kurnatust, hoida luid ja hambaid normaalsena, aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning valkude sünteesile, aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja elektrolüütide tasakaalule. Kaalium aitab hoida vererõhku normaaltasemel.

Kasutamine: Üks pakk pulbrit päevas. Pakikese sisu puistata klaasitäie (200 ml) vee hulka, segada ja juua. Täiskasvanutele 1 klaasitäis, 6. kuni 12. aastastele lastele pool klaasitäit, 2. kuni 6. aastastele lastele 5 supilusikatäit päevas koos söögiga või pärast sööki. Pulbrit võib lisada toidule (puder, jogurt jt). Sobib ka rasedatele, rinnaga toitvatele emadele, vegetaaridele ning veganitele.

1 pakike (päevane annus) sisaldab:
Magneesium 300mg 80% (NRV%)
Kaalium 300mg 15% (NRV%)
NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Koostisosad: Magneesiumtsitraat, kaaliumtsitraat

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tarvitada ettevaatlikult, kui olete ülitundlik (allergiline) koostisosade suhtes. Liiga suure annuse tarvitamisel on võimalik lahtistav toime.

Tootja: GadotBiochemical Ltd, Iisrael

Parim enne: 30.11.2022

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Bio magneesium + bio kaalium pulber N30 (Iisrael)
15,00  (sisaldab KM-i)