-19%

Kollageeni ja tsingiga kohv 9g N10 (Biocyte, Prantsusmaa)

26,00  (sisaldab KM-i)

Collagen Cafe –  kohvi koos kollageeniga, mis aitab pidurdada, ennetada ja kustutada vananemisega seotud ilminguid nahas, liigeskõhretes, kõõlustes, juustes ja küüntes ning annab energiat. Tänu lisatud tsingile (Zn) parandab immuunsust ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest ehk vähendab põletikku ja rakukahjustusi.

Päevane annus sisaldab 5000 mg kollageeni hüdrolüüsitud bioaktiivseid peptiide ning 100% puhast kohvi (72 mg kofeiini) ning on mugavas kaasahaaratavas pakendis kõikjale ja kogu päevaks.

Koostis: Kollageeni bioaktiivsed peptiidid – 5000 mg, Tsink – 5mg/50NRV*, Coffea canephora kohvi Sisaldab 10 pakikest (10 päeva kogus).

Tarvitamine: Lahustage 1 pakike päevas, soovitavalt hommikul kuuma veega (max 80 °C) ning segage täieliku lahustumiseni.

100% puhas kohv´ Coffea Canephora (Robusta) ja sisaldab 72 mg kofeiini tassi kohta pulber, sh. 72mg kofeiini

Kohv on maailmas enim tarbitav jook. Seda kuulsat jooki tuntakse peamiselt stimuleeriva toime tõttu, mis tuleneb molekulist – kofeiinist, mis stimuleerib kesknärvi- ja kardiovaskulaarsüsteemi, et ajutiselt vähendada väsimust ja parandada erksust.

Kollageeni hüdrolüsaat.  Vanusega (alates 25.eluaastast) väheneb kollageeni tootmine ja nahk lõdveneb järk-järgult – seda nimetatakse naha vananemisprotsessiks. Kollageen moodustab meie keha valkudest 30–35%. Selle roll on tagada kõikide rakkude ühtekuuluvus, elastsus ja regenereerimine. Sügavate kortsude ilmnemise vältimiseks tasub kollageeni tarvitada toidulisandina juurde. Kollageeni sisaldav toidulisand taasaktiveerib organismi naturaalse kollageeni tootmise, et vältida naha vananemist.

Miks valida kollageeni hüdrolüsaat?  Kollageen on suur molekul. Mida suuremad on molekulid, seda raskem on kehal neid omastada. Sellepärast hüdrolüüsitakse meie kollageeni koostisosad peptiidideks, et hõlbustada nende imendumist, kümnekordselt.

TSINK on kehas esinev mineraal, täpselt lihastes ja luudes. Tsink on antioksüdant ja osaleb paljudes rakulistes reaktsioonides.

Oluline vananemisvastane roll. Tsink aitab kaasa ensüümi SOD (superoksiiddismutaas) korrektsele toimimisele. See ensüüm aitab neutraliseerida toksiini, superoksiidi, mis võib aja jooksul kahjustada rakke ja keha kudesid. Seetõttu võime öelda, et tsingil on oma osa võitluses naha enneaegse vananemise vastu.

Keha talletab väga väikest kogust tsinki (2–4 g). Soovitatav tsingi tarbimine varieerub sõltuvalt vanusest ja soost, kuid jääb tavaliselt vahemikku 8–11 mg / päevas. Kollageenikohv annab 5 mg tsinki ühe pakilese kohta, mis on ideaalne annus, moodustades umbes 50% soovitatavast tarbimisest päevas.

Naturaalne maitse. Kollageenikohv on suhkru- ja magusainevaba, et säilitada kohvi looduslikku maitset. Vastavalt soovile, võite lisada kohvile piima (soovitavalt taimset päritolu – kookos, kaera, mandli, soja jne).

Tootja: Biocyte, Prantsusmaa.

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a Tallinn.

Parim enne: 10/2022

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Kollageeni ja tsingiga kohv 9g N10 (Biocyte, Prantsusmaa)
26,00  (sisaldab KM-i)