Matcha tee kollageeniga N10 (BioCyte, Prantsusmaa)

32,00  (sisaldab KM-i)

Innovaatiline toode, kus on ühendatud väga tervislik matcha tee (Camelia sinensis L.)  ja hüdrolüüsitud kollageeni bioaktiivsed peptiidid. Päevane annus annab 5000 mg kollageeni, matcha teest tulenevaid antioksüdante ning ühtlaselt jaotunud energiat kogu päevaks.

Koostis:  Hüdrolüüsitud kollageeni bioaktiivsed peptiidid – 5000 mg, millest 2500 mg Verisol kollageen ja 2500 mg kala kollageen. Matcha rohelise tee pulber Camelia sinensis L. 400 mg (sisaldab 16mg kofeiini). Magustaja stevia.

Matcha tee

Jaapani keeles sõna matcha tähendab sõna-sõnalt rohelise tee pulbrit. Erinevalt teistest teedest tarbitakse siin kogu lehte pulbrina, mis teeb sellest väga võimsa kvaliteetse rohelise tee.

1 pakk Matcha tee = 10 tassi rohelise teega.

Roheline tee on tuntud ka ergutina, mis sisaldab kofeiini.  Matcha tee teeb eriliseks see, et ta sisaldab lisaks aminohapet L-teaniin ning koos kofeiiniga tagab ühtlaselt jaotunud energia kuni 6 tunniks. Matcha tee aitab keskenduda, parandab mälu ning ei tekita kohvile omast ärevust.  Matcha tee pole lihtsalt roheline tee. Lisaks energialaengule sisaldab ta olulisi antioksüdante, kaitstes meie rakke, lisaks rauda, kaaliumit, kaltsiumit, A ja C vitamiini, aitab kaasa kaalulangusele, puhastab keha toksiinidest ja raskemetallidest, ei tõsta vererõhku ega pulssi.

Kollageeni hüdrolüsaat

Kollageen moodustab meie keha valkudest 30–35%. Selle roll on tagada kõikide rakkude ühtekuuluvus, elastsus ja regenereerimine. Vanusega (alates 25.eluaastast) väheneb kollageeni tootmine ja nahk lõdveneb järk-järgult – seda nimetatakse naha vananemisprotsessiks. Sügavate kortsude ilmnemise vältimiseks tasub kollageeni tarvitada toidulisandina juurde. Kollageeni sisaldav toidulisand taasaktiveerib organismi naturaalse kollageeni tootmise, et vältida naha vananemist.

Miks valida kollageeni hüdrolüsaat? Kollageen on suur molekul. Mida suuremad on molekulid, seda raskem on kehal neid omastada. Sellepärast hüdrolüüsitakse meie kollageeni koostisosad peptiidideks, et hõlbustada nende imendumist, kümnekordselt.

Matcha tee,  naha sõber

Võrreldes teiste teedega on matcha tee rikkam antioksüdantide poolest. Antioksüdandid kaitsevad vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressi eest. Lisaks kaitsevad nahka väliste agressorite, näiteks reostuse eest ning tagavad piisava hapniku naharakkudele. Palju kortse on tingitud naha välistest agressoritest. Kui kaitsta nahka agressorite eest, on pikaajaliselt kaunis nahk tagatud.

Naturaalne maitse

Camelia Sinensis L. matcha teepulbr on audentne kvaliteetse rohelise tee maitsega. Aroomi andmiseks on valitud kirsiõite looduslikud aroomid. Vastavalt tujule ja ilmale võib  nautida sooja või külma joogina. Magustajana kasutatud looduslikku magusainet steviat.

Tootja: Biocyte, Prantsusmaa

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a Tallinn.

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Matcha tee kollageeniga N10 (BioCyte, Prantsusmaa)
32,00  (sisaldab KM-i)