D3-vitamiin 4000 IU kaps. N120 (Lamberts, UK)

19,00  (sisaldab KM-i)

D-vitamiin on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse tähtsaks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt. Organism omastab vitamiini kahest allikast – toidust ja päikesevalgusest, mille otsesest mõjust nahale sõltub keha toodetava D-vitamiini kogus. Piisava päikesevalguse korral oleks meil küllaldaselt D-vitamiini, kuid reaalsuses tuleb seda toidust lisaks omastada, eriti talvekuudel ja vanemate inimeste puhul, kuna vanusega väheneb keha võime seda toota. D3-vitamiini puudust seostatakse mitmete tõsiste terviseprobleemidega. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja ärakasutamisele ning normaalsele vere kaltsiumisisaldusele. Vitamiin D aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena.

 

Kõrge kontsentratsiooniga Lamberts D-vitamiini kapsel sisaldab 4000 IU (TÜ-toimeühikut) ehk 100 mikrogrammi vitamiin D3 (kolekaltsiferool), mis on antud vitamiini puhul just eelistatud vormiks. Inimese organism toodab päikesevalguse toimel just vitamiin D3 vormi.

Lamberts kasutab tooraineks lanoliini, mis on kõige biosaadavam ning omasem D3 vorm inimese organismile, et tagada maksimaalne imendumine. Vitamiin D3 tootmine lanoliinist toimub sarnaselt inimese organismis D3 tootmise protsessile.

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab %NRV
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 100 mcg (4000 IU) 2000

%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel; IU=TÜ- toimeühikut

Koostisosad: päevalille (Helianthus) seemneõli, kapslikate: niiskusesäilitaja glütserool, modifitseeritud maisitärklis, želeeriv aine karrageen, Vitamiin D3 (kolekaltsiferool). Sobib taimetoitlastele. 

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja:  MPharma OÜ

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
D3-vitamiin 4000 IU kaps. N120 (Lamberts, UK)
19,00  (sisaldab KM-i)