AKNELE Dermanutrix Acne N30 tabl. (Itaalia)

21,00  (sisaldab KM-i)

DERMANUTRIX Acne Prone Skin tabletid sisaldavad kombinatsiooni valitud koostisainetest, millel on tõestatud mõju vistrikele ja rasusele nahale. On tuvastatud, et vistrikulise nahaga inimestel on rakkudes madalam antioksüdantide tase ja  hiljuti avastati, et tähtsat osa mängib komedoonide tekkes ka naha oksüdatiivne stress. Teatud antioksüdantide vähesus annab võimaluse vabadel hapnikuosakestel tugevamini mõjule pääseda ning naha rakkudes oksüdatiivset stressi tekitada.

 

Rasuse nahaga kaasnevad tavaliselt ka komedoonid ja vistrikud, mis esinevad nii poistel kui tüdrukutel põhiliselt noorukieas, kuid võivad jätkuda ka täiskasvanueas. Vistrikud on tõsine dermatoloogiline probleem ja võib tekitada häireid enesehinnangus. Põhilised piirkonnad, kus vistrikud esinema kipuvad on nägu, rindkere ja selja ülaosa.

DERMANUTRIX Acne Prone Skin tabletid sisaldavad kombinatsiooni valitud koostisainetest, millel on tõestatud mõju vistrikele ja rasusele nahale

• Superoksiidi dismutaas (SOD): looduslikult esinev antioksüdant, mida saadakse rohelistest tomatitest ja mis võimaldab vähendada tsütokiinide, mida on seostatud vistrike tekkega (IL-1α, IL-6, IL-8 ja TNF-α) taset.• Vitamiin E: looduslikult esinev rakke oksüdatiivse stressi eest kaitsev antioksüdant.
Seleen: naha jaoks tähtis mikrotoitaine, mis osaleb immuunsüsteemi normaalses talitluse tagamises ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
Tsink: mikrotoitaine, millel on tähtis osa meie organismi füsioloogias ja vitamiin A ainevahetuses. Vitamiin A on üks olulisemaid vitamiine, mis aitab naharakkudel küpseda ning nahapinnale liikuda. Selle protsessi tulemusel avanevad poorid (sarnast mehhanismi kasutavad ka vistrikulise naha jaoks mõeldud isotreninoiin ravi). Madal tsingi tase organismis võib olla vistrikute tekke kaaspõhjuseks.• Nikotiinamiid (vitamiin PP): toetab normaalset naha ja limaskestade tervise säilitamist ning vähendab tsütokiinide tasemeid, mida on seostatud vistrike tekkega (IL-1α, IL-6, IL-8 ja TNF-α) kuni 95% ulatuses.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
AKNELE Dermanutrix Acne N30 tabl. (Itaalia)
21,00  (sisaldab KM-i)