-21%

Eluvesi/WATER FOR LIFE 30 ml vedelik

58,00  (sisaldab KM-i)

Eluvesi aitab aeglustada vananemisprotsesse, parandada rakumembraanide seisundit, säilitada veresoonte seinte elastsust, parandada rakkude struktuuride vahelist energoinformatsioonilist vahetust, suurendab skeletiluude vastupidavust 1,5 – 2 korda, alandab halvaloomuliste kasvajate tekkeriske, vähendab sõltuvust alkoholist, tubakast ja narkootikumidest.

Inimese organism koosneb 78% ulatuses veest. Selleks, et tunda end hästi ja olla terve on tarvis juua kvaliteetset vett. Ülemaailmse tervishoiuorganisatsiooni andmetel on 80% inimese haigustest seotud veega. Kauges minevikus oskasid inimesed eristada „elavat“ – joogiks kõlblikku vett ja „surnud“- tarbimiseks mittesobivat vett.

Biofüüsikud on loonud plasmakristalli, mis koosneb mittetasakaalustatud asümmeetrilisest struktuuridest, kus puuduvad aatomid, molekulid ja ioonid, kuid milles on väga palju plasmaosakesi. See on niinimetatud monoplasma kristall või hüdroplasma monoklaster, millele on antud nimetus — «WATER FOR LIFE».
 • suurendab neuroemotsionaalset vastupidavust ehk inimese käitumisreaktsioonid erinevates situatsioonides muutuvad adekvaatsemateks, langeb agressiivsuse- ja depressiooninivoo, paraneb vastupanuvõime stressile ja koormustele.
 • taastab maksa – elava organismi tähtsaima biokeemialabori rakke. Loob maksale sobilikud töötingimused. Kusekivide haiguste profülaktika ja ravi.
 • tugevdab immuunsust ja seeläbi paraneb organismi kui terviku resistentsus.
 • suurendab mistahes vee (vedeliku) bioloogilise aktiivsuse taset, korrastab tema struktuuri ning loob struktureeritud bioplasma efekti koos energiamahuka biogeense «elava vee» mäluga.
 • assimileerub kergelt elavate rakkudega ning parandab rakumembraanide läbilaskvust ning tugevdab seeläbi oksüdatiivseid taastumisprotsesse mitokondrites ning tugevdab raku antioksüdantseid reaktsioone.
 • omab tugevat antihepatiitset mõju, eemaldab stressi tagajärgi, parandab neurodünaamikat ja aju funktsionaalset aktiivsust. Optimeerib organismi kaitsejõude ning soodustab toksiliste ainete, radionukleiidide ning kahjulike orgaaniliste ainete väljutamist ning toetab organismi normaalse elutegevuse taastumist.

Koostis: puhastatud looduslik vesi, mida on biogeensete tehnoloogiate abil rikastatud hüdroplasma kontsentraadiga.

Soovitused kasutamiseks: soovitatav kasutada järgmiste haiguste kompleksravi koosseisus: ägedate respiratoorsete- ja teiste viirusnakkuste profülaktikas; hepatiidid А, В ja С;  bronhiaalastma, operatsiooni eelsed ja -järgsed seisundid, kroonilise väsimuse sündroom, aneemia, vereloomesüsteemi häired.

 • Kardioloogias: kardioneuroosid, stenokardia, arütmia, neurotsirkulatoorne düstoonia
 • Gastroenteroloogias: gastriit, mao- ja 12-sõrmiksoole haavandtõbi, sapiteede düskineesia; parandab kõhunäärme, mao ja 12-sõrmiksoole fermentatiivseid funktsioone; mikroklistiirid põletikuliste hemorroidide korral.
 • Suguorgansüsteemi häired: frigiidsus, impotentsus, esmane viljatus, põletikulised haigused, klimakteerne sündroom,
 • Endokrinoloogia: hüpotüreoos, türeotoksikoos, diabeet, ainevahetushäired,
 • Neuroloogia: kolju-ajutraumad, posttraumaatiline entsefalopaatia, radiatsiooniliste mõjutuste poolt tekitatud halvaloomuliste kasvajate ja teiste ohtlike haiguste tekke oht,

Annustamine

 • Kuni aastased lapsed – 1-2 tilka 500 ml puhta vee või piima kohta, 100 ml lahust 1-2 korda päevas, terve päeva vältel
 • Lapsed vanuses 1 -3 aastat – kuni 3 tilka 500 ml puhta vee või piima kohta, 150 – 250 ml lahust 1-2 korda päevas, terve päeva vältel.
 • Lapsed vanuses 3-5 aastat – kuni  4 tilka 500 ml vee kohta, lahust juua 2x päevas.
 • Täiskasvanud – 5-7 tilka 500 ml vee kohta; 150-250 ml 2-3 korda päevas.

Krooniliste haiguste korral on kuuri kestuseks 1,5-2 kuud. See on umbes 2 flakooni biogeenset vett.

Viirushaiguste profülaktikaks, immuunsüsteemi töö korrigeerimiseks ja organismi normaalrežiimis töötamiseks piisab kahest kuurist biogeense elava veega  (kuuri kestus 1 pudel).  Parim aeg kuurideks on sesoonsetel üleminekutel sügisest talve ja talvest kevadesse.

Vastunäidustused ja kõrvaltoimed puuduvad.

Valmistaja: ТОО «Organic Production», Almatõ, Almalinski raion ulitsa Gagarina 79. Kazakhstan

Valmistatud TOO „Imagine People“ tellimusel.

Almatõ, prospekt Raiymbeka 212/2, corpus 2, office 306; +7(727)3300210

«WATER FOR LIFE» pole ravimpreparaat.

Toode on heaks kiidetud ja soovitatud Kazakstani Toiduakadeemia, Kurortoloogia ja balneoloogia teaduslike uurimise instituutide poolt.

Parim enne 07/2022

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Eluvesi/WATER FOR LIFE 30 ml vedelik
58,00  (sisaldab KM-i)