-17%

Nohule, ninahooldusvahend Gelositin spray- naturaalsete õlidega pihusti 15 ml (Saksamaa)

10,00  (sisaldab KM-i)

GeloSitin® ninahooldusvahend on looduslik toode kahjustatud või kuiva nina limaskesta raviks. Naturaalsed õlid hoiavad ninaõõne kestvalt pehmena ja eemaldavad õrnalt kärnad ja koorikud. Need tugevdavad nina sisekihte, leevendavad ärritust ja hoiavad ära haiguse taastumise. Tootes on kombineeritud kõrgkvaliteetsete õlide efektiivsus, et saavutada eesmärgipärane tõhus nina limaskesta hooldus – eriti märkimisväärsed on seesamiõli raviomadused. Ninahooldusvahendi meeldiv lõhn annab vahetult pärast kasutamist nina- ja suuõõnes värske tunde.

GeloSitin® ninahooldusvahendis sisalduvad niisutavad õlid eemaldavad ninast kärnad ja koorikud ning hoiavad ära nende uuesti tekkimise. Need pakuvad nina limaskestale pikaajalist kaitset kuivamise eest, võimaldades ärritunud epiteelil uueneda. Nina limaskest muutub tugevamaks igapäevases võitluses toksiinide ja patogeenidega.

Koostisosad: puhastatud seesamiõli, dikaprüülkarbonaat, apelsiniõli, sidruniõli, antioksüdantide segu (suure tokoferoolisisaldusega naturaalsed ekstraktid, palmitüülaskorbiinhape, askorbiinhape, sidrunhape, etanool, taimeõli).
Kasutamisjuhised:  1 – 2 pihustust kumbagi ninasõõrmesse mitu korda päevas vastavalt vajadusele. GeloSitin ninahooldusvahendit võib ohutult kasutada pikema aja jooksul või perioodilise ravina.
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Kui soovitakse samaaegselt kasutada teisi meditsiinilisi vahendeid, peab eelnevalt kontrollima nende sobivust. Väga harvadel juhtudel on esinenud kipitustunnet kõrva-nina piirkonnas. Mitte kasutada alla 3-aastastel lastel.

Tootja: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Kieler Strasse 11, 25551 Hohenlockstedt, Saksamaa
Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu

Parim enne: 07/2022

 

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top