-21%

IMMUUNSUSELE immunoglobuliinid Gemalon 500 N30 närimistabl. (Santegra)

22,00  (sisaldab KM-i)

Toetab ja tugevdab organismi immuunsüsteemi, normaliseerib soolestiku mikrofloorat, vähendab patogeensete mikroorganismide kasvu, soodustab kudede taastumist ja toetab vereloomet ja lihasmassi.

 

 

Unikaalne patenteeritud valkude isolaat, mis kujutab endast naturaalset laktoosivaba immunoglobuliini allikat ja on loodud immuunsüsteemi kaitsmiseks ning tugevdamiseks.

Preparaati toodetakse suuresarveliste loomade vere punavereliblede osakeste eraldamisega, seejärel eemaldatakse saadud plasmast valk fbrinogeen. Saadud seerumi tähtsaimaks osaks on immunoglobuliin.
Arvukad kliinilised uurimused on näidanud, et immunoglobuliini täiendav manustamine tugevdab inimese immuunsüsteemi, aidates seejuures kaasa soolestiku tervislikule seisundile ja hoides ära limaskestade põletikke.

Koostises on samad immuno-proteiinid ja kasvufaktorid, mis esinevad lehma ternespiimas, kuid umbes 2,5 korda suuremas koguses. Erinevalt ternespiimast, ei sisaldu küllastunud rasvu, laktoosi ega kaseiini, mis muudab toote eriti väärtuslikuks inimestele, kes ei talu piimatooteid. Ei sisalda antibiootikume ega sünteetilisi hormoone.

Eriti rikkalik on immunoglobuliinide IgG, IgM ja IgA poolest; sisaldab transferriini – valku, mis seob endotoksiine (kehasisesed toksiinid); samuti teisi valke, mis tagavad organismi immuunsüsteemi täiendava kaitse. Sisaldab veel kasvufaktorieid, näiteks nagu IGF-1, mis on insuliinilaadne kasvufaktor ja mis toetab insuliini normaalset funktsioneerimist, vähendab rasvkudet ja toetab keha kompaktset lihasmassi, aitab kaasa ka kudede taastumisele.

Toode sisaldab tsütosiin TGFb-d, millel on põletikuvastane toime ja mis toetab immuunmodulatsiooni.
Toode on ülimalt kvaliteetne, bioloogiliselt aktiivne valguline toidulisand, mis tagab immunoglobuliini kõrge taseme.
Tänapäevases maailmas, kus pidevalt kasvab patogeensete bakterite hulk, tagab immuunsüsteemi toetamine looduslike ja kahjutute vahenditega tugeva tervise pikkadeks aastateks. Paljusid populaarseid looduslikke vahendeid, mida on harjutud tarbima immuunsuse tugevdamiseks, peab kasutama pikemat aega enne mõju avaldumist. Gemalon 500 efekt ilmneb organismi sattudes koheselt: tugevnevad organismi enda kaitsemehhanismid ja asuvad võitlusse nähtamatu vaenlasega.

Lähteaine on saadud suuresarveliste loomade vereseerumist; karja kasvatati tingimustes, mis võimaldas tugevdada selle humoraalset immuunsust patogeensete organismide vastu, kaasaarvatud E.Coli, H.Pylori, rotaviirus ja krüptosporiidium.

KOOSTIS: (ühes tabletis): immunoglobuliin IgG (45%-st immunoglobuliini kontsentraadist) – 500 mg.
NÄIDUSTUSED: immuunsüsteemi nõrgenemine, kurnatus, sagedased haigestumised,  kroonilised infektsioonid, haiguste- ja operatsioonijärgsed perioodid.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: immuunsüsteemi toetamiseks: 4 tabletti päevas  Esimeste immuunsüsteemi nõrgenemise ilmingute puhul: 4 tabletti 2-3 korda päevas, minimaalselt kolme päeva vältel.
PAKEND: 60 närimistabletti.

Parim enne: 06/2022

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top