-19%

Immuunsüsteemi tugevdav- Immunite N30 närimistabletid (Biocyte, Prantsusmaa)

17,00  (sisaldab KM-i)

Immunite on sertifitseeritud orgaaniline toidulisand, mis tugevdab looduslike ainetega immuunsussüsteemi. Sidrunimaitselised näritavad tabletid kogu perele alates 6. eluaastast. Tootes sisalduvad koostisosad on pärit mahepõllundusest. Toode on sobilik taimetoitlastele ja veganitele, pakend on valmistatud taaskasutatud ning taaskasutatavast materjalist.

Koostisosad:

Ograaniline mesilaspiim– supertoit, mida eritavad mesilased. Seda toodetakse peamiselt koloonia vastsete toitmiseks nende elu esimesel kolmel päeval. Mesilaspiim on želatiinne ja magus aine, mis sisaldab väga palju B5-vitamiini, mineraale ja mikroelemente. Mesilaspiima on uuritud teadlaste poolt laialdaselt selle kasulikkuse osas inimestele. Sellel kuninglikul ainel on inimestele tänu paljudele valkudele, aminohapetele, lipiididele, vitamiinidele mitmeid kasulikke omadusi. Seetõttu on Biocyte valinud mahepõllundusest mesilaspiima. 

C-vitamiin orgaanilisest acerolast. Enamikus puu- ja köögiviljades leiduv C-vitamiin on oluline ehituskivi, mida keha ei suuda toota. Seda saab toiduga ainult teatud puuviljadest nagu acerola, mustsõstar, guajaav, teatud köögiviljad või ürdid või toidulisanditest. Meie orgaaniline C-vitamiin pärineb mahepõllumajanduse acerola ekstraktist. Selle üks peamisi omadusi on osalemine immuunsüsteemi nõuetekohases toimimises ning vaimse ja füüsilise väsimuse vähendamisel. Lisaks aitab C-vitamiin kaitsta rakke vabade radikaalide eest ja vähendada oksüdatiivset stressi.

D-vitamiin orgaanilisest samblikust. D-vitamiini puudus mõjutab enam kui 50% elanikkonnast. D-vitamiini puudus võib põhjustada füüsilist ja psühholoogilist väsimust ning immuunsüsteemi langust.  Biocyte IMMUNITY BIO®’s sisalduv D-vitamiin pärineb mahepõllunduse samblikuekstraktist. Organism omastab D-vitamiini peensooles, transporditakse ainevahetuseks maksa, seejärel liigub see neerudesse, kus see on aktiveeritakse. Ehkki selle peamine tegevus on luude normaalse seisundi säilitamine, ei tugevda D3-vitamiin mitte ainult meie immuunsüsteemi, vaid ka lihassüsteemi. Rasvlahustuvaks vitamiiniks peetav D3-vitamiin on eluks hädavajalik. Meie keha suudab optimaalsetes tingimustes toota kuni 90% keha vajadustest. Siiski ei saa me piisavalt päikest, eriti talvel. See “päikesevitamiin” parandab ka kaltsiumi ja fosfori imendumisvõimet.

Orgaaniline ogapaanaks. Ogapaanaksit, tõeliselt okkalist põõsast, mille kõrgus võib ulatuda 3 meetrini, on juba ammu kasutanud nii astronaudid kui ka tippsportlased. Biocyte on otsustanud kasutada seda koostisosa oma orgaanilises tootevalikus, tänu oma adaptogeensetele omadustele, mis on väga sarnased ženšenni omadustega. Adaptogeensed omadused toetavad kõiki keha funktsioone ja aitavad kohaneda organismil stressi keskkonnas ja intensiivse koormuse korral.

100% orgaaniline taimedel põhinev tablett. Sobilik taimetoitlastele ja veganitele.

Kasutamine: Täiskasvanutel närida 2 tabletti päevas. Lastel närida 1 tablett päevas. Kasutada 30 päeva.

Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 6-aastastele lastele tervishoiutöötaja nõuanneteta. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.

Parim enne: 12/2022

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Immuunsüsteemi tugevdav- Immunite N30 närimistabletid (Biocyte, Prantsusmaa)
17,00  (sisaldab KM-i)