-21%

Immuunkompleks Musta leedrimarja (Sambucus nigra), tsingi ja C-vitamiiniga imemistabletid N40 (5 Day Elderberry Immune)

19,00  (sisaldab KM-i)

  • Toetab immuunvastust
  • Sisaldab tsinki, C-vitamiini ja standardiseeritud leedrimarja ekstraktiantotsüaniinide
  • Aitab säilitada parimat immuunsust kuni 8 tabletiga päevas 5 päeva jooksul

Marjamaitseline tablett, mis sisaldab kolme peamist immuunsüsteemi toetavat ühendit intensiivse 5-päevase raviskeemi raames, mis on loodud keha immuunkaitse aktiveerimiseks.

5 Day Elderberry Immune ei pea olema igapäevane immuunsüsteemi toetav toidulisand, vaid see koostis on loodud koheselt toetama immuunvastust kaheksa tabletiga päevas, viie päeva jooksul. See koostis pakub immuunsüsteemile intensiivset toiteväärtust just siis, kui seda kõige rohkem vaja.

Leedrimarja ekstraktil on omadus toetada tervet immuunvastust, mida uuringud nüüd kinnitavad. Nelja eraldiseisva uuringu metaanalüüs näitab, et standardiseeritud leedrimarja ekstrakti võtmine vähendas immuunprobleemi pikkust ja reaktsiooni  – ühes uuringus saadi tulemusi juba kahe päevaga. Iga 5-Day Elderberry Immune’i tablett sisaldab 86,5 mg leedrimarja ekstrakti, mis on standardiseeritud antotsüaniinideks. See annab välja peaaegu 700 mg standardiseeritud leedri ekstrakti päevas, pakkudes võimsat ja kohest tuge tervele immuunvastusele ja hingamisteede tervisele.

Tsingi ioonid aitavad tugevdada keha esimest kaitseliini. See on üks põhjus, miks tsinki austatakse nii palju, kuna see suudab koheselt toetada tervet immuunvastust. Mitmed uuringud on näidanud, et tsink aitab lühendada immuunprobleemide kestust, eriti kui hakkate seda kiiresti võtma.

Teine C-vitamiini uuringute metaanalüüs näitas, et C-vitamiini võtmine aitas vähendada immuunprobleemidele kestust. 5 Iga 5-Day Elderberry Immune’i tablett sisaldab 125 mg C-vitamiini. See annab tulemuseks 1000 mg C-vitamiini kogu päeva jooksul, andes kehale pideva varu selle antioksüdandiga, mis on tuntud oma immuuntervislike omaduste poolest.

Päevane kogus (8 närimistabletti) sisaldab:        % RI*
C-vitamiin (kaltsiumaskorbaadist) 1000 mg              1250
Tsink (tsitraadist, atsetaadist) 80 mg                           800
Musta leedri (Sambucus nigra) puuviljaekstrakt [std. antotsüaniinideks] 720 mg *
* *RI = EL võrdluskogus ** RI pole saadaval

Koostis: kaltsiumaskorbaat (C-vitamiin), musta leedri (Sambucus nigra) puuviljaekstrakt, tsinktsitraat, tsinkatsetaat, magusained (sorbitool, ksülitool), paakumisvastane aine (rasvhapped), maasika maitseaine, paakumisvastane aine (ränidioksiid) [nano]), happesuse regulaator (sidrunhape), lõhna- ja maitseaine, magusaine (stevioolglükosiidid), maltodekstriin

GMO-vaba

Kasutamine: Imege  ühte (1) tabletti kaheksa korda päevas viie (5) päeva jooksul või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele. Ärge neelake tablette tervelt alla.

Parim enne: 07/2022

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Immuunkompleks Musta leedrimarja (Sambucus nigra), tsingi ja C-vitamiiniga imemistabletid N40 (5 Day Elderberry Immune)
19,00  (sisaldab KM-i)