Intensiivampullid hõrenevatele juustele 10ml N10 (Bottega di LungaVita) Krinofort Anti-Hair Loss Intensive Treatment (Itaalia)

29,00  (sisaldab KM-i)

Pikemad, tihedamad, volüümikamad ja tervemate juuste saladus peitub Krinofort sarja ravihoolduses. Ampullid muudavad juuksed uskumatult tihedamaks ja volüümikamaks, sealjuures pannes need mitmeid kordi kiiremini kasvama. Enneolematu tulemus juuste pikemaks kasvatamisel. Esimesi tulemusi näed juba peale esimesi kasutuskordi. Pikemad, tihedamad ja paksemad juuksed, mille väljalangemine on vähenenud kuni 80%. Kliiniliselt katsetatud ja tõestatud tulemustega ravihooldus juustele! Dermatoloogiliselt testitud. Testitud nikli sisaldus. Gluteenivaba. Sobib veganitele.

Soovitavalt kasutada 1 viaal iga 2 päeva tagant 3- kuulise kuurina. Toodet võib kanda ühtlaselt kuivale või niiskele peanahale. Masseerida korralikult. Mitte loputada. Harjata ja jätkata tavapärase juuksehooldusega. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada koos VITA-AGE KRINOFORT sarja kuuluva tugevdava šampooni ja juuste väljalangemise vastase toidulisandiga.

Topeltefektiivse toime ja koostisega juusteampullid on juukseid stimuleeriva ja tugevdavate vananemisevastaste omadustega. Fütoekstraktide toimel suurendab juustekasvu kiirenemise faasi, vähendades seejuures juuste vananemist ja väljalangemist. Tugevad, kauakestvad ja uue ning kiirema kasvurütmiga juuksed on tihedamad, elastsemad ja vastupidavamad. Juustekasv kiireneb silmnähtavalt.
Kapiltop aktiivne kompleks – stimuleerib, väljalangemise vastane, 5a reduktaasi, vähendab sebörread(liigrasvasust)
Kopexil (diaminopürimidiinoksiid) – tugevdab, elavdab, kiirendab kasvu
Fütoekstraktid (pipar, salvei, vürtspaprika) – ainevahetuse stimulant, antiseptiline, põletikevastane
Tsink pikolaat – metaboolne kofaktor, tugevdab
Vähendatud glutatioon – tugevatoimeline anitoksüdant, vabade radikaalide vastane
Kofeiin – võitleb Defluviumi vastu (juuste hõrenemine)
Biotiin (vitamiin H) – toniseerib ja annab energiat

Toime: kiireneb juuksekasv kuni 3x; optimeerib juuste kasvufaasi ja stimuleerib karvanääpsu; vähendab väljalangemist ja hoiab ära juuste hõrenemise; tugevdab juuste vastupanu ning kestvusvõimet; noorendab ja muudab juuste ühendavat kesta elastsemaks; silmnähtavalt tihedamad, paksemad ja tugevamad juuksed.
TOODE EI SISALDA: SLES, parabeene, naftasaadusi, loomseid valke, värvaineid
Pakendis 10 ampulli (10 ml) koos tootja garantiikaardiga.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Intensiivampullid hõrenevatele juustele 10ml N10 (Bottega di LungaVita) Krinofort Anti-Hair Loss Intensive Treatment (Itaalia)
29,00  (sisaldab KM-i)