Rasvapõletus ööseks KETO® N60 (Biocyte, Prantsusmaa)

29,00  (sisaldab KM-i)

KETO öised rasvapõletuskapslid on toidulisand, mis aitab reguleerida rasvade ainevahetust ja lagunemist tänu taimele Coleus forskohliile (Habe-Ilunõges) ning aitab kaalul vähendada. See toidulisand sisaldab ka melatoniini, mis aitab kaasa uinumisele kuluva aja vähendamisele ja tagab sügava une faasi.

Aitab kaasa kaalu alanemisele, rasvade lõhustumisele ja reguleerib ainevahetust.

Rasvade ainevahetus aeglustub öösel, põhjustades kehas rasva ladestumise kehas.

KETO öised rasvapõletuskapslid aitavad une ajal rasvu lõhustada. See toidulisand sisaldab Coleus Forskohliit, mis aitab reguleerida ainevahetust ja rasvapõletamise protsessi, koliin (vitamiin B4) taastab normaalse lipiidide ainevahetuse, nagu samuti vitamiin B6 ning guggul (India mürripuu) kontrollib kaalu. Samuti sisaldab toode melatoniini, mis aitab vähendada uinumiseks kuluvat aega. Parem unekvaliteet soodustab kaalulangust.

Sisaldab:

VAARIKA KETOONID– vallandavad kehas kunstliku ketolüüsi (paastumise). Aitavad mobiliseerida ja põletada rasvu, mis viib rasvade lagunemiseni.

COLEUS FORSKOHLII ehk HABE-ILUNÕGES– Paljudes uuringutes on uuritud ilunõgese mõju rasva metabolismile ja lagunemisele. Habe-Ilunõges stimuleerib salvestatud rasva vabanemist rasvarakkudest. Sama asi juhtub siis, kui keha peab keha rasva energia saamiseks kasutama.

KOLIIN ehk VITAMIIN B4 + PÜRIDOKSIIN ehk VITAMIIN B6– Koliin on oluline mitmete fosfolipiidide sünteesis. Vitamiin B6 aitab säilitada teie vere glükoosisisaldust (suhkrut) normi piires. Kui kaloraaž on madal, vajab keha B6-vitamiini, mis aitab ladustatud süsivesikuid või muundada muid toitaineid glükoosiks, et säilitada normaalne veresuhkru tase. Samuti aitab B6 aitab kaasa normaalsele ainevahetusele, see on vajalik toidu lagundamiseks ja liigse rasva põletamiseks, stimuleerides lipiidide (rasvade) ainevahetust.

GUGGUL (India mürripuu)– on kaalulangetajate maailmas tähelepanu võitnud just kilpnääret toetava (kilpnääre reguleerib kehas hormoone) ürdina, mis omakorda võib aidata kaalu reguleerida.

MELATONIIN ja INOSITOOL– on olulised hea une tagamiseks. Mõlemad koos stimuleerivad kasvuhormooni tootmist, mis omakorda aitab kehal magamise ajal kaalu normaliseerida ning kaloreid põletada.

KETO öised rasvapõletuskapslid on osa tervikprogrammist. Tervikliku salenemisprogrammi jaoks on soovitatav päevaseid kapsleid kombineerida teiste KETO toodetega.

Ketogeenne dieet on väga madala süsivesikutesisaldusega ja kõrge rasvasisaldusega dieet. See tähendab süsivesikute drastilist vähendamist ja nende asendamist rasvaga. Süsivesikute vähendamine viib su keha seisundisse, mida kutsutakse ketoosiks. Kui see juhtub, hakkab su keha uskumatult efektiivselt rasva põletama energia saamiseks. See muudab ka maksas rasva ketoonideks, mis saavad su aju energiaga varustada. Ketogeense dieediga võib oluliselt alandada veresuhkru ja insuliini taset. Sellel, koos suurenenud ketoonide hulgaga, on hulganisti kasulikku mõju tervisele. Allikas: http://www.diabeetik.ee/?p=759

Kasutamine: Võtke 3 kapslit õhtul enne magama minekut koos suure klaasitäie veega.

Toidulisandid ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal valgusest. Melatoniini kasulikku toimet saavutatakse 1 mg melatoniini tarbimisel magamaminekut.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Rasvapõletus ööseks KETO® N60 (Biocyte, Prantsusmaa)
29,00  (sisaldab KM-i)