Magneesium 500 mg N100 kaps. (L.Extension EU)

29,00  (sisaldab KM-i)

Hea omastavusega ja seedehäireid mitte tekitav magneesiumi erinevad vormis ühes taimses kapslis koos. Leevendab väsimust ja vähendab pingeseisundit, lõõgastab lihasspasme. Toetab ja rahustab närvisüsteemi ning immuunsüsteemi. Aitab ennetada südame rütmihäireid. Tasakaalustab veresuhkrutaset, valkude ainevahetust ja vererõhku. Tugevadab luulist kude ja tagab terved hambaid.

Üks magneesiumi kapsel sisaldab erinevaid hästi imenduvaid Mg vorme ja tagab päeva vajaduse annuse ühes kapslis.

Magneesium on üks keha kõige olulisemaid mineraale. See on vajalik kofaktorina (stardiaine) sadades ensümaatilistes (lagundamise) protsessides rakkudes. Aitab säilitada normaalset lihaste ja närvide funktsiooni, hoiab südame rütmi püsivalt, toetab tervet immuunsüsteemi. Magneeium aitab kaasa veresuhkru ja tervisliku vererõhu säilitamisele ning on teadaolevalt seotud energia metabolismiga (ainevahetusega) ja valkude sünteesiga. Magneesium on oluline tegur veresoonte silelihaste lõõgastumises, soodustades seeläbi tervislikku kardiovaskulaarsüsteemi. Mõjutab ka norepinefriini (hormoon) tsirkuleerivat taset ning serotoniini (õnnehormoon) ja lämmastikoksiidi sünteesi. Mõjutab positiivselt luu mineraalmaatriksit ja selle võimet metaboliseerida (ainevahetuses omastada) mineraalaineid, mida on vaja kudede parandamiseks ja taastamiseks. Teaduskirjanduses kirjeldatakse vajadust paljude mineraalide, sealhulgas kaltsiumi ja magneesiumi jaoks, mis on elujõuliste ja tervislike luude säilitamiseks hädavajalikud. On olemas kindlad tõendid selle kohta, et magneesiumisisaldus toidu ja magneesiumisisalduse suurendamisel parandab metaboolset (ainevahetuslikku)  profiili. On tõestatud, et magneesium mõjutab positiivselt insuliiniresistentsust, seerumi lipiidide (rasvade)  profiile, põletikku, endoteeli (veresoone sisekest) funktsiooni, oksüdatiivset stressi ja trombotsüütide (hüübimisega seotud vererakud) agregatsiooni.

Täiskasvanutele on soovitatav vähemalt 500 mg (1 kapsel) magneesiumi päevas. Magneesiumikapslid pakuvad ühe suurima kontsentratsiooni elementaarsest magneesiumist kapsli kohta. Tootes jätkub Mg 100 päevaks.

Koostis: Magneesium (magneesiumoksiid, -tsitraat, -suktsinaat, TRAACS® magneesium-lüsüülglütsinaat-kelaat) 500 mgMuud koostisosad: taimne tselluloos (kapsel), mikrokristalne tselluloos, steariinhape, ränidioksiid, sidrunhape. Mitte-GMOTRAACS® on Albion Laboratories, Inc. registreeritud kaubamärk.

Shopping Cart
Scroll to Top
Magneesium 500 mg N100 kaps. (L.Extension EU)
29,00  (sisaldab KM-i)