MSM 1000 mg (Methylsulfonylmethane) N100 kaps. (L.ExtensionEU)

21,00  (sisaldab KM-i)

MSM ehk metüülsulfonüülmetaan võib kõlada küll väga keemiliselt, kuid on tegelikult looduslik ühend, mis tugevdab meie organismi mitmekümnel erineval moel. Looduses leiab MSM-i vihmaveest ning toorest toidust. MSM (metüülsulfonüülmetaan) on väävlit sisaldav molekul, mis esineb erinevates taimedes ja mõnedes keha kudedes.

Võib võidelda vanusega seotud mitmete terviseprobleemidega. Aitab säilitada normaalset liigeste liikuvust, veresoonte puhtust. Mängib rolli sarnaste kudede: kõhre, naha, juuste ja küünte ehitamisel.

MSM tagab tervikliku funktsiooni ja liikuvuse ning vähendab vanusega seotud mitmeid probleeme. Vananedes hakkab neil tekkima liigesjäikus, liigeste liikumise vähesus, painduvus ja kaasneb liigesevalu. MSM on looduslik ühend, mis aitab võidelda kõigi nende ühiste terviseprobleemidega ja suurendab liikumise mugavust, samal ajal toimides ühiste kudede: kõhre, naha, juuste ja küünte loomise olulise komponendina.  MSM on üldiste kudede: kõhre, naha, juuste ja küünte peamine ehitusplokk. See on ka tõhus väävliallikas, mida paljud keha struktuurimolekulid kasutavad. Mõned kliinilised uuringud Ameerika Ühendriikides on näidanud, et see on ohutu ja tõhus, suurendades ühist mugavust ja toetades normaalset liikumist. Seetõttu võib see ühend aidata suurendada lihaste  parema liikumise, paindlikkuse ja liikuvuse jaoks ning seeläbi aidata inimeste elukvaliteeti säilitada.

Omadused:

Liigesed- väävel on oluline selleks, et meie luud, liigesed, sidemed ja kõõlused oleksid terved. Väävel aitab toitainetel ja vedelikel voolata läbi rakkude suurendades nende läbilaskvust ning samal ajal vabastades keha mürkidest, mis tekitavad valu ja põletikku. Allergia – väävel aitab leevendada allergilisi sümptomeid. Nahk, juuksed ja küüned – väävel osaleb keratiini ja kollageeni tootmises, mis on tähtsad tervete juuste, küünte ja naha jaoks. Veresuhkur – väävel osaleb insuliini tootmises. Seedesüsteem – MSM parandab seedimist ning aitab kaasa toitainete omistamisele. Silmad – MSM parandab nägemist.

Muu – MSM aitab jääkainete eemaldamisele, kõrge homocysteiini taset alandada, leevendab stressi, ärevust, kopsuhaigusi, putukahammustusi ja isegi norskamist.

Ei sisalda lisaaineid, laktoosi, gluteeni, suhkrut ja soola. Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Kasutamine: kuni kolm (3) kapslit päevas koos toiduga või ilma või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele. Kogu päeva jooksul rohkesti vett juua, et ainevahetuse jäägid saaksid kiiresti organismist väljuda.

 

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
MSM 1000 mg (Methylsulfonylmethane) N100 kaps. (L.ExtensionEU)
21,00  (sisaldab KM-i)