Orgaaniline mesilaspiim 1500 mg N20 ampull (Biocyte, Prantsusmaa)

24,00  (sisaldab KM-i)

Ülimalt puhta koostise ja kõrgeima konsentratsiooniga mesilaspiim immuunsussüsteemi heaks.

Biocyte on loonud kõrge konsentratsiooniga orgaanilise mesilaspiima, mis omab immuunsussüsteemi hoidmisel ja tugevdamisel positiivset mõju. Mesilaspiima toodavad töölismesilased emamesilase toitmiseks. Mesilaspiim on täis toitaineid ja energiat. 12-13% sellest moodustavad valgud, 12-15% süsivesikud, 5-6% kasulikud lipiidid ja rasvhapped. Mesilaspiim sisaldab rohelt vitamiine ja mineraale: B-vitamiinid, eriti pantoteenhape, kaltsium, raud, fosfor, kaalium, räni, väävel. Lisaks on selle aminohapete sisaldus samuti märkimisväärne.

Mesi ja mesilased on inimkonnale ülimalt olulised. Mee suurepäraseid tervendavaid omadusi on tuntud aastakümneid, kui mesilaspiima suurepärast mõju alles avastatakse. Mesilaspiima toodavad töömesilased emamesilase toitmiseks, mis annab emamesilase võimaluse kasvada kuni 1,5 korda suuremaks ja areneda paaritumisvõimeliseks, mida töömesilased teha ei suuda. Emamesilaste ehk ka “kuningannade” käitumine ja olek erinev oluliselt ka teistest mesilatest, kes saavad mesilaspiima vaid esimesel 3 elupäeval. Mesilaspiima võib mingil määral võrrelda ka inimeste rinnapiimaga, mis on vitamiinide, mineraalide, valkude, lipiidide, süsivesikute rohke, omades immuunsusele ülimalt positiivset mõju.

Biocyte mesilaspiim on pärit mahepõllundusest. Tootes sisaldub ka mahe õiemesi ja acerola kirsipulber, mis on maailma C-vitamiini rikkaim puuvili.

Kasutamine: 1 ampull päevas, lahjendatuna 250 ml vees, eelistatult hommikul.
Enne kasutamist loksutage ampulli.

Koostis:
1 ampull sisaldab: MAHE mesilaspiima 1500 mg; ORGAANILINE mitmeõieline mesi 1000 mg; MAHE orgaaniline acerola ekstrakt 75 mg (Malpighia glabra) (sellest C-vitamiin 12 mg, 15% NRV **).
** NRV-d: toitainete võrdlusväärtused
Vegan. Gluteenivaba. Laktoosivaba.

Tootja: Biocyte, Prantsusmaa

Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 10-aastastele lastele tervishoiutöötaja nõuanneteta. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Orgaaniline mesilaspiim 1500 mg N20 ampull (Biocyte, Prantsusmaa)
24,00  (sisaldab KM-i)