Puhas koensüüm Q10 Bio-Quinone Active 30 mg N30 kaps. (Taani)

19,00  (sisaldab KM-i)

  • Puhas koensüüm Q10 ubikinoonina
  • Q10 mängib tähtsat osa keha energia ainevahetuses
  • Taimeõli unikaalses segus lahustatud koensüümil Q10 on tõendatud hea omastatavus
  • Toodetud Taani ravimitööstuse rangete standardite kohaselt (*EP Patent No 3 190 898 B1)

Eesliide „Bio“ toote nimes ei ole seotud mahepõllumajanduse, vaid toote biosaadavusega.

Q10 tooraine on identne inimorganismis sünteesitava endogeense Q10-ega (s.t on 100% identne looduslikuga). Preparaadis kasutatav Q10 on looduslik, ainult trans-vormis ilma sünteetiliste cis-isomeerideta. Lisaks ei sisalda see saasteaineid, mida võib esineda teistes Q10 toorainetes.

Eriti rohkelt energiat vajavad lihasrakud. See on ka põhjus, miks lihasrakkudes esineb enam mitokondreid kui teistes rakutüüpides. Heaks näiteks on südamelihaskude, mis sisaldab väga tihedalt mitokonderid, kuna iseäranis süda vajab rohkelt energiat.
Head Q10 allikad: Veiseliha, Sealiha,Heeringas,Sojaõli,Sardiinid

Meie inimesed oleme ise võimelised enda kehas sünteesima koensüümi Q10. Q10 endogeenne tootmine leiab aset maksas. Vanuse kasvades ja haiguste tulemusena meie võime Q10-t sünteesida väheneb. Eriti neil, kes tarvitavad kolesterooli alandavaid (statiine) ravimeid. Eksperdid usuvad, et kõige rohkem sisaldab keha koensüümi Q10 20-25 aastasena.

Q10 antioksüdandina

Võime elektrone kinni püüda ja ära anda annab koensüümile Q10 võimekuse elimineerida aktiivseid hapnikku sisaldavaid ühendeid, mis võivad organismis tekkida kõrvalproduktidena ainevahetuse käigus, aga ka väliste mõjurite nagu kiirituse ja saastatuse tulemusena. Sellise võimekusega aineid organismis kutsutakse antioksüdantideks. Koos teiste antioksüdantsete omadustega ainete, nagu E-vitamiini, C-vitamiini ja ensüümidega, moodustab koensüüm Q10 kaitsemehhanismi selliste potentsiaalselt kahjulike aktiivsete hapnikku sisaldavate ühendite vastu.

Q10 on rasvlahustuv aine, mida organismil on tavaliselt raske omastada. Tänu Pharma Nordi kõrgtehnoloogilisele tootmisprotsessile, mille käigus Q10 lahustatakse taimeõlis ning kuumutatakse patenteeritud protsessi käigus, suudavad Q10 molekulid lahustuda normaalsel kehatemperatuuril. Tänu sellele, et Bio-Quinone Active Q10-s olev Q10 lahustub täielikult, ongi selle toote biosaadavus ülihea.

 

Päevane annus sisaldab     % päevasest võrdluskogusest
Koensüüm Q10 (ubikinoon) 30 mg määratlemata
Riboflaviin (vitamiin B2) 1,4 mg 100%

Koostisosad: Mahuaine: sojaõli. Kapsli kate: želatiin. Koensüüm Q10 (ubikinoon).
Niiskusesäilitaja: glütserool. Puhastatud vesi.  Antioksüdant: D-α-tokoferool.Riboflaviin (vitamiin B2).  Toiduvärvid: raudoksiid, riboflaviin.

Annustamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kapsel päevas (soovitavalt hommikul) söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata.

Täiesti ohutu aine: Uuringud näitavad, et isegi kui võtta Q10 preparaate pikema aja jooksul, ei mõjuta see kuidagi organismi võimet seda ainet ise toota. . Bio-Quinone Active Q10-e ohutu kasutamise kogemus ulatub 20 aastani.

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top
Puhas koensüüm Q10 Bio-Quinone Active 30 mg N30 kaps. (Taani)
19,00  (sisaldab KM-i)