Taimetee liigestele “Painduv vibu” N30 (Siberi Tervis)

9,00  (sisaldab KM-i)

Siberi taimetee Ujan Nomo (burjaadi keeles painduv vibu) on spetsiaalselt väljatöötatud liigeste normaalseks funktsioneerimiseks. Selle tee retsept on koostatud burjaadi meditsiini arusaamadel, mille kohaselt meie liigesed kaotavad oma painduvuse ja liikuvuse liigesevedeliku kvaliteedi languse tõttu, mis omakorda põhjustab ka kaltsiumisoolade ladestumist liigespindadele. Seetõttu on tee sobivaim just eakatele inimestele, kes pole füüsiliselt enam nii aktiivsed kui varem, aga ka neile, kelle eluviis on väheliikuv.

Puhastava toimega kompleks (pohla lehed, mustsõstra lehed, soopihl ja põldosi) soodustavad vee- ja mineraalide ainevahetuse normaliseerumist liigestes, takistavad soolade ja ainevahetusjääkide ladestumist.
Naturaalne põletikuvastane kompleks (angervaks ja lagritsa juur) alandavad turseid ja põletikke.
Bioflavonoidide ja c-vitamiini allikaks olevad pohla lehed ja kibuvitsamarjad annavad liigestele vastupidavuse, tõstavad kulumiskindlust ja aitavad kaasa kollageeni kiudude sünteesile, mis on kõhre karkassiks.
Põldosi ja kibuvits on naturaalsete mineraalainete allikaks ja tõstavad luukoe vastupidavust.

Kasutamine: 1 filterpakk valada üle 200ml keeva veega, katta kaanega ja lasta seista 5-10 minutit. Tartvitada koos toiduga 1 klaas päevas.

Koostis: mustsõstra- ja pohla lehed, kibuvitsamarjad, angervaksa-, põldosja- ja soopihla ürdid, lagritsa juur.

 

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top
Taimetee liigestele “Painduv vibu” N30 (Siberi Tervis)
9,00  (sisaldab KM-i)