Juuste kasvu stimuleerimiseks TRX2® N90 kaps. (Oxford Biolabs, UK)

79,00  (sisaldab KM-i)

TRX2® on kõrgeima kvaliteedikontrolliga toidulisand, mis sisaldab kaaliumi, Carnipure™ tartraadi (L-karnitiin-tartraat), BCAA, nikotiinamiidi ning oluliste toitainete patenteeritud kompleksi, mis on spetsiaalselt välja töötatud juuste hoolduseks ja kasvu stimuleerimiseks nii naistele kui ka meestele.

Kuidas TRX2 juuksed jälle kasvama paneb?
TRX2® on sünteesitud elegantne lahendus vastavalt viimastele teaduslikele uuringutele juuste hõrenemist põhjustavate molekulaarmehhanismide kohta. Kaalium ioonid stimuleerivad karvanääpse. TRX2® toidulisandi igapäevane võtmine aitab hõlbustada reguleerivate ühendite ning oluliste toitainete, nagu amiinohapped ja lipiidid, sisenemist karvanääpsu membraani. Sinu juuksed jäävad terveks ja ilusaks, muutuvad paksemaks ja tugevamaks.

*TRX2 sobib nii meestele kui naistele.
TRX2 ei ole hormoonpreparaat, seega ei kaasne selle kasutamisega karvakasvu rinnal või muid organismi häireid nagu mitmete teiste toodetega.

* TRX2 aitab Teid ka pikemaajalise kiilaspäisuse puhul.
Ka siis, kui suurem osa juukseid on juba välja langeda jõudnud, suudab TRX2 taaselustada karvanääpsude töö ja panna juuksed taas kasvama.

Kuidas TRX2 kasutada?
Võta 3 kapslit päevas koos söögiga. Võtta võib 3 kapslit korraga või ka erinevatel aegadel söögiga. Kapsleid tuleb võtta iga päev. Heade tulemuste saamiseks peaks toidulisandit kasutama korrapäraselt 6-8 kuu jooksul.
Võrreldes määritavate vahenditega on TRX2 tarvitamine diskreetne ja lihtne. Ravikuur on aga veelgi mõjuvam, kui kasutate koos tablettidega ka TRX2 šampooni ja palsamit. Need kosutavad Teie peanahka käsikäes tablettidega.  Šampoon sobib hästi inimestele, kes pesevad oma juukseid iga päev.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Juuste kasvu stimuleerimiseks TRX2® N90 kaps. (Oxford Biolabs, UK)
79,00  (sisaldab KM-i)