Tsink 18,75 mg pastillid N60 (L.ExtensionEurope)

19,00  (sisaldab KM-i)

Immuunsüsteemi toetav pastill. Sobib ka lastele ja diabeetikutele.

Zinc Pastillid pakuvad esmaklassilist tsinki meeldivas tsitruselise-apelsini loodusliku maitsega tabletis (tsinkoksiidina, – glükonaadina).

Tsink on oluline mineraal, mida on vaja paljude keha funktsioonide täitmiseks. Nende funktsioonide hulgas on antioksüdantsed omadused, tervislike immuun- ja reproduktiivorganite töö toetamine ning maitsetundlikkus. Lisaks toetab see raseduse ja lapseea õiget arengut. Tsingi piisava taseme säilitamine on sama oluline ka vananevate täiskasvanute jaoks. Inimeste vananedes langeb nende immuunfunktsioon, osaliselt harknääre suuruse ja funktsiooni vähenemise tõttu. Tõendite kohaselt võib tsink aidata eakatel inimesel harknääre tervislikku funktsiooni säilitada. Lisaks võib tsingi puudus eakatel täiskasvanutel kaasa aidata vanusega seotud immuunsuse vähenemisele.

Annustamine ja kasutamine: Soovitatav igapäevane tarbimine on üks (1) suus lahustatud ja närida või vastavalt arsti ettekirjutusele pastill.

Muud koostisosad: ksülitool, kroskarmelloosnaatrium, looduslikud tsitrus-apelsini maitsed, steariinhape, sidrunhape, kartuli maltodekstriin, stevia ekstrakt, araabiakummi, köögiviljastearaat.

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Tsink 18,75 mg pastillid N60 (L.ExtensionEurope)
19,00  (sisaldab KM-i)