Vitamiin D3 apelsiniõliga tilgad 59 ml (Solgar)

24,00  (sisaldab KM-i)

See toode on meeldiva apelsinimaitsega ning sobib lastele ja ideaalselt neile, kellel on raske neelata kapsleid või tablette. Mugav pipett võimaldab doosi reguleerida. Vitamiini saate soovi korral lisada jookidesse või võtta otse pipetist. 1/2 pipetti on 2500 IU (16 tilka).

Organism toodab D-vitamiini, kui inimene on päikese käes. Eestis on enamuse aastast päikest vähe ning sageli ei söö me ka piisavalt vitamiini D3 sisaldavaid toite (rasvane kala, munad).
D3 vitamiini on vajalik manustada igapäevaselt. Sealjuures sõltub kogus inimese elustiilist ja tervislikust seisundist.
Üldiselt vajavad täiskasvanud umbes 1000 IU D3 vitamiini, kuid paljud arvavad, et seda tuleks võtta veelgi rohkem. D-vitamiin aitab kaasa homonaalsüsteemi funktsioneerimisele, immuunsusele ja ka kaltsiumi ja fosfori imendumisele kogu organismis.

Kasutamine: Palun loksutage enne kasutamist. Toidulisandina täiskasvanutele 8-16 tilka päevas. Toodet on soovitav manustada koos toiduga või vastavalt toitumisnõustaja soovitustele. Toidulisandit võib lisada jookide hulka või manustada otse pipetist. Kalibreeritud pipett on tootega kaasas.

Toode ei sisalda: Gluteen, nisu, piimatooted, soja, pärm, säilitusained, magusained, kunstliku värvi- või maitseained.
Toode sobib taimetoitlasele

Ärge ületage soovitatud kogust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire, konsulteerige enne toote manustamist arstiga.

Tootja: Solgar, USA
Solgar on rahvusvaheliselt tunnustatud innovaatiliste ja teaduspõhiste kvaliteetsete toidulisandite tootja. Solgar on aasta-aastalt täiustanud ning välja töötanud kõrgekvaliteedilisi vitamiine ja loodustooteid aastast 1947, toetamaks ja parandamaks inimeste tervist ja elukvaliteeti.

Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ

Shopping Cart
Scroll to Top
Vitamiin D3 apelsiniõliga tilgad 59 ml (Solgar)
24,00  (sisaldab KM-i)