Vitamiin E 200 IU (134 mg) N50 kapslit (Solgar)

19,00  (sisaldab KM-i)

E vitamiin: olulise vitamiini laialdased võimalused

Ainuüksi see vitamiin täidab üheaegselt nii palju inimorganismile vajalikke funktsioone, et ainult see preparaat ise on kasulik, ilma muid lisaaineid tarvitamata. Vaatamata antud aine tähtsusele, mida nimetatakse ka “tokoferoliks”, kaotab ta üsna kiiresti oma kasulikud omadused. Ja just seetõttu on selle puudumist kõige kergem kõrvaldada kasutades spetsiaalseid preparaate, selliseid nagu antud aine.

 

Eelised ja peamised funktsioonid:

Kuna vitamiin E omab mitmeid kasulikke omadusi, siis kasutatakse seda mitmete erinevate probleemide lahendamiseks. Loetleme peamised kasutusalad ja märgime ära mõned erilised eelised:

  • Vabad radikaalid ja edukas võitlus nendega. E vitamiin on võimeline operatiivselt antud ühendid kahjutuks muutma. See kulub ära kortsude, pigmendilaikude ja muude nahadefektide ilmumise vastu. Seda vahendit kasutatakse tihti kas üksi või teiste preparaatide kompleksis onkoloogiliste haiguste raviks ja profülaktikaks.
  • E vitamiin on võimeline vähendama radiatsiooni, suitsetamise ja muude faktorite mõju, mis võivad tekitada halvaloomuliste kasvajate teket.
  • Antud preparaati kasutatakse tihti neil juhtudel, kui on vaja kiiret ja kvaliteetset vigastatud kudede regeneratsiooni. Eriti kõrge efektiivsus on garanteeritud limaskestade ravis ja profülaktikas.
  • Muskulatuuri ja jõu kasv, teiste füüsiliste näitajate parandamine. See toimub selle arvelt, et vitamiin E on kohustuslik komponent mitmete taastumisprotsesside puhul. Ta parandab vereringlust ja ühtlasi blokeerib armide teket. Tokoferooli kasutatakse nii asjaarmastajate kui ka professionaalsete sportlaste poolt kõrvaldamaks erinevaid negatiivseid ilminguid, mis on seotud intensiivsete treeningutega.
  • Vananemisprotsesside aeglustamine. See toimub antioksüdantsete parameetrite olemasolu tõttu, mida kasutatakse ka võitluse juba ülalpool mainitud vabade radikaalidega.
  • Erinevate aneemiate ravi. Sellel juhul täidab kasulikke funktsioone vitamiini omadus veresoonte seinte tugevdamisel ja trombide tekke ja arenemise peatamisel.
  • Tasub eriliselt ära märkida, et E vitamiin on kohustuslik komponent erinevate hormoonide tekkeprotsessides.

Kasutamine: 1-2 kapslit päevas koos rasvasema toiduga

 

Tagasiside
Jaga palun tagasisidet
Kuidas sa oma kogemust meiega hindaksid (veebileht, teenused, suhtlus jm)
Saaksid palun täpsustada oma arvamust
Järgmine
Sisesta palun oma email kui sa soovid, et saaksime võtta sinuga ühendust sinu tagasiside osas
Tagasi
Saada
Täname, et jagasid meiega oma arvamust