A-vitamiin 800mcg kapslid N100 (Natura Media)

16,00  (sisaldab KM-i)

Natura Media A-vitamiin 800 µg on tursamaksaõli toode, mis sisaldab looduslikke oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid, A- ja D-vitamiini. Retinüülpalmitaat on retinooli õrnem vorm ega ärrita kõhu limaskesta.

  • Toetab immuunsüsteemi normaalset toimimist.
  • Toetab limaskestade ja nägemise normaalsena hoidmist.
  • Aitab hoida nahka normaalsena.
Jaga infot sõbraga:

A-vitamiini üheks kõige tuntumaks ülesandeks meie organismis on selle osalus meie nägemisprotsessis ja seda eriti hämaras valguses. Nimelt on A-vitamiinil täita võtmeroll silmas asuvas molekulis, mis reageerib valgusele. A-vitamiin mängib olulist rolli ka vanusega seotud kollatähni degeneratsiooni ennetamises, mis on peamiseks nägemiskao põhjuseks eakate hulgas. Ühtlasi aitab A-vitamiin ennetada ja ravida kuiva silma sündroomi.

A-vitamiin toetab ka organismi rakkude kasvu ja arengut ning on vajalik sugurakkude moodustumiseks. Samuti aitab see vitamiin säilitada nooruslikku ja säravat nahka, toetades naharakke nii sise- kui välispidiselt, aidates ravida aknet ning ergutades naharakkude uuenemisprotsessi. Ühtlasi on vitamiin A abiks hea jume hoidmisel ning kollageeni tootmisel ja naha elastsuse säilitamisel. A-vitamiin aitab ka tagada limaskestade tervise ning võtab osa luude ja hammaste ainevahetusest.

A-vitamiini vajavad ka mitmed immuunsust reguleerivad funktsioonid meie kehas. Näiteks aitab vitamiin A tõsta organismi kaitsevõimet infektsioonide, sh tavaliste külmetushaiguste ja põletike vastu. Samal ajal aitab see ennetada ka tõsisemaid kroonilisi terviseprobleeme nagu kasvajad ja autoimmuunhaigused.

Vitamiin A takistab ka rakke liiga tundlikuks muutumast, sealhulgas ka mitmete toiduallergiate teket, kuna viimased on tihti tingitud liiga ägedast immuunreaktsioonist.

Retinool on kõige levinum A-vitamiini vorm, mida leidub nii meie endi organismis ning see, mida me saame loomsetest toiduallikatest.

Kasutamine: Soovituslik päevane annus on 1 kapsel.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: Tursamaksaõli 410 mg, millest vitamiin A 800 µg 100%*, Vitamiin D 5 µg 100%*
*soovituslikust päevasest annusest.

Koostis: Tursamaksaõli, kapsel (želatiin, veise), glütserool, retinüülpalmitaat (A-vitamiin), antioksüdant (alfa-tokoferool), vitamiin D5

Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
A-vitamiin 800mcg kapslid N100 (Natura Media)
16,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top