A-vitamiin 800mcg kapslid N100 (Natura Media)

16,00  (sisaldab KM-i)

Natura Media A-vitamiin 800 µg on tursamaksaõli toode, mis sisaldab looduslikke oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid, A- ja D-vitamiini. Retinüülpalmitaat on retinooli õrnem vorm ega ärrita kõhu limaskesta.

  • Toetab immuunsüsteemi normaalset toimimist.
  • Toetab limaskestade ja nägemise normaalsena hoidmist.
  • Aitab hoida nahka normaalsena.

A-vitamiini üheks kõige tuntumaks ülesandeks meie organismis on selle osalus meie nägemisprotsessis ja seda eriti hämaras valguses. Nimelt on A-vitamiinil täita võtmeroll silmas asuvas molekulis, mis reageerib valgusele. A-vitamiin mängib olulist rolli ka vanusega seotud kollatähni degeneratsiooni ennetamises, mis on peamiseks nägemiskao põhjuseks eakate hulgas. Ühtlasi aitab A-vitamiin ennetada ja ravida kuiva silma sündroomi.

A-vitamiin toetab ka organismi rakkude kasvu ja arengut ning on vajalik sugurakkude moodustumiseks. Samuti aitab see vitamiin säilitada nooruslikku ja säravat nahka, toetades naharakke nii sise- kui välispidiselt, aidates ravida aknet ning ergutades naharakkude uuenemisprotsessi. Ühtlasi on vitamiin A abiks hea jume hoidmisel ning kollageeni tootmisel ja naha elastsuse säilitamisel. A-vitamiin aitab ka tagada limaskestade tervise ning võtab osa luude ja hammaste ainevahetusest.

A-vitamiini vajavad ka mitmed immuunsust reguleerivad funktsioonid meie kehas. Näiteks aitab vitamiin A tõsta organismi kaitsevõimet infektsioonide, sh tavaliste külmetushaiguste ja põletike vastu. Samal ajal aitab see ennetada ka tõsisemaid kroonilisi terviseprobleeme nagu kasvajad ja autoimmuunhaigused.

Vitamiin A takistab ka rakke liiga tundlikuks muutumast, sealhulgas ka mitmete toiduallergiate teket, kuna viimased on tihti tingitud liiga ägedast immuunreaktsioonist.

Retinool on kõige levinum A-vitamiini vorm, mida leidub nii meie endi organismis ning see, mida me saame loomsetest toiduallikatest.

Kasutamine: Soovituslik päevane annus on 1 kapsel.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: Tursamaksaõli 410 mg, millest vitamiin A 800 µg 100%*, Vitamiin D 5 µg 100%*
*soovituslikust päevasest annusest.

Koostis: Tursamaksaõli, kapsel (želatiin, veise), glütserool, retinüülpalmitaat (A-vitamiin), antioksüdant (alfa-tokoferool), vitamiin D5

Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
A-vitamiin 800mcg kapslid N100 (Natura Media)
16,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top