Bio-riisipärm Monokaliin K 2.5mg tabletid N60 (Pharma Nord)

19,00  (sisaldab KM-i)

Traditsiooniline punase riisi pärm

Bio-Riisipärm on toidulisand, mille igas tabletis sisaldub 83,3 mg kontrollitud monakoliin K sisaldusega punase riisi pärmi pulbrit.
Bio-Riisipärmi preparaat on kontrollitud erinevate keskkonnamürkide (tsitriniin, aflatoksiin, dioksiinid ja raskemetallid) sisalduse suhtes.

Jaga infot sõbraga:

Punase riisi pärmi pulber on hästi talutav
Uuringud on näidanud, et punase riisi pärmi preparaadid on üldiselt hästi talutavad. Samas võib monakoliin K sisaldus olenevalt tootest märkimisväärselt erineda. Mõned tooted sisaldavad monakoliin K-d liiga vähe või üldse mitte. Seetõttu on oluline valida preparaat, mille monakoliin K kogus on kontrollitud.

Mis on punase riisi pärm?
Punase riisi pärm on punakaslilla fermenteeritud riis, mille värv tuleneb sellest, et see on kasvanud koos seenega Monascus purpureus. Punase riisi pärm sisaldab hulka erinevaid aineid, mida kutsutakse monakoliinideks. Iga erinev monakoliin on tähistatud erineva tähega.
Aasias kasutatakse punase riisi pärmi toiduvalmistamisel maitseaine ja säilitusainena. Selle kasutamine Hiinas on teada juba mitu tuhat aastat tagasi.

1 tablett sisaldab      % päevasest võrdluskogusest
Punase riisi pärmi pulber (fermenteeritud) 83,3 mg määratlemata
Monakoliin K 2,5 mg määratlemata

Koostisosad: Mahuaine: mikrokristalne tselluloos. Paakumisvastane aine: kaltsiumdivesinikfosfaat. Monascus purpureus fermenteeritud riis (punase riisi pärmi pulber) sisaldab 3% monakoliin K-d. Glaseeraine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos. Glaseeraine: rasvhapete magneesiumisoolad. Tardaine: ränidioksiid. Toiduvärv: raudoksiid

Annustamine: Täiskasvanud: 1 tablett päevas. Tablette võib võtta toiduga või ilma.

Ei ole soovitatav rasedatele ja imetavatele naistele, alla 18-aastastele lastele, üle 70-aastastele täiskasvanutele ja neile, kes võtavad kolesterooli alandavaid ravimeid või punase riisi pärmi sisaldavaid preparaate. Terviseprobleemide esinemisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Mitte ületada soovitatud päevaannust.
Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.
Hoida toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Bio-riisipärm Monokaliin K 2.5mg tabletid N60 (Pharma Nord)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top