Clear Brain tabletid N60 Ajutegevuse parandamine (Taani)

26,00  (sisaldab KM-i)

Clear Brain on toidulisand, mis sisaldab taimeekstrakte, B-grupi vitamiine ja joodi. Tabletid on mõeldud ajutegevuse ja mälu funktsioonide toetamiseks. Need sobivad tarvitamiseks nii noortele kui ka vanemaealistele. Clear Braini tablettides sisalduvad bioloogiliselt aktiivsed ained toetavad normaalset kognitiivset funktsiooni ja närvisüsteemi talitlust. Tabletid aitavad hästi õppimise ajal, kui on vaja lühikese aja jooksul talletada võimalikult palju infot.

Jaga infot sõbraga:

Clear Braini tablettide koostises on granaatõuna, Kreeka pähkli, männikoore, musta pipra ja pune ekstrakti, joodi ning vitamiine, mille eesmärk on ajutegevuse parandamine. Jood toetab aju normaalseid kognitiivseid funktsioone ja närvisüsteemi talitlust. Pantoteenhape (vitamiin B5) soodustab vaimset tegevust. Vitamiinid B1, B6, B12 ja B3 toetavad normaalset psühholoogilist seisundit ja närvisüsteemi talitlust.
Männikoore standardiseeritud ekstraktis sisalduvad polüfenoolid aitavad toetada normaalset vereringlust kapillaarides, mis on tähtis peaaju funktsioneerimise seisukohalt.

Olulised on ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

ANNUSTAMINE: Võtta 2 tabletti päevas koos söögiga. (1 hommikul ja 1 õhtul, peale kerget einet)

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Clear Brain tabletid N60 Ajutegevuse parandamine (Taani)Clear Brain tabletid N60 Ajutegevuse parandamine (Taani)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top