Immuunsüsteemi toetuseks, Imunital shots 10ml N20 (Šveits)

26,00  (sisaldab KM-i)

Immuunsüsteemi toetav koostis.
Reishi aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele vereringele. Vitamiin B6 aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Jaga infot sõbraga:

IMMUUNSUSELE

Immuunsüsteem on elutähtis. See on aktiivne alates elu esimestest sekunditest. Pärilik ja omandatud immuunsus on inimese organismi vastus kahjulikele keskkonnateguritele. Hügieen, täisväärtuslik toitumine ja aktiivne eluviis mõjutavad immuunsüsteemi positiivselt. Kuid teatud aastaaegadel või kui tavapärased elutingimused muutuvad, võib immuunsüsteem vajada rohkem toetust, näiteks taimeekstraktide, vitamiinide ja muude komponentide kompleksi.

Võttes arvesse uusimaid teadussaavutusi ning olemasolevaid teadmisi ja kogemusi, otsivad teadlased pidevalt parimaid kombinatsioone tervise ja heaolu jaoks. Üks uusim immuunsüsteemi toetav toidulisand on Imunital® SHOTS.

Üks pisipudel sisaldab hoolikalt valitud oluliste komponentide kombinatsiooni immuunsüsteemi paremaks toetamiseks.

Reishi aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele vereringele.

Vitamiin B6 aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Kasutamine: Üle 3-aastased lapsed ja täiskasvanud võtavad 1 pisipudeli päevas päeva esimeses osas. Enne kasutamist loksutada.

Koostis: Vesi, agaavisiirup, mesilaspiim, fruktoos, reishi (Ganoderma lucidum) ekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) ekstrakt, ternespiima kontsentraat, säilitusained – kaaliumsorbaat ja naatriumbensoaat, püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6), happesuse regulaator – naatriumhüdroksiid, toiduvärv – karamell, karamelli ja vanilje lõhna- ja maitseained.

 1 pudel sisaldab: 10 ml NRV*
MESILASPIIM 1000 mg **
REISHI EKSTRAKT 250 mg **
SHIITAKE EKSTRAKT 250 mg **
TERNESPIIMA KONTSENTRAAT 15 mg **
VITAMIIN B6 1,4 mg 100 %
20 suukaudset annust 10 ml
* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutritional Reference Value)

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik elustiil. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida kuivas, pimedas kohas, temperatuuril kuni 25 °C.

Tootja: Valentis AG, CH-6982 Agno-Lugano, Šveits

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Immuunsüsteemi toetuseks, Imunital shots 10ml N20 (Šveits)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top