Indool Ultra tabletid brokoli ekstraktiga N50 Hormonaalne tasakaal (Farmgrupp)

10,00  (sisaldab KM-i)

Indool Ultra aitab säilitada normaalset hormonaalset tasakaalu nii meestel kui naistel ning seega võib see toetada rinna, eesnäärme ja teiste reproduktiivorganite tervist.

Jaga infot sõbraga:

Indool-3-karbinool (I3C) on looduslikult esinev fütokemikaal, mida leidub ristõielistes köögiviljades, nagu kapsas, spargelkapsas ja lehtkapsas. See pakub tugevat antioksüdantset kaitset, aidates vältida vabade radikaalide põhjustatud rakkude kahjustusi. Lisaks võib I3C aidata säilitada normaalset hormonaalset tasakaalu nii meestel kui naistel ning seega võib see toetada rinna, eesnäärme ja teiste reproduktiivorganite tervist.

Kasutamine: täiskasvanud 1 tablett päevas koos toiduga. Kuuri kestus 1 kuu.

1 tablett sisaldab:

Indool-3-karbinool                              85mg

Koostis: brokoli ekstrakt (indool-3-karbinool), tärklis (stabilisaator), kaltsiumstearaat (paakumisvastane aine), mikrokristalne tselluloos

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Indool Ultra tabletid brokoli ekstraktiga N50 Hormonaalne tasakaal (Farmgrupp)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top