KEELATUD TERVIS – Ravimatud haigused on minevik (Andreas Kalcker)

39,00  (sisaldab KM-i)

Biofüüsik Andreas Kalcker on aastaid uurinud kloordioksiidi toimemehhanisme ning raviomadusi väidetavalt ravimatute haiguste puhul. Ta on julgenud rääkida tõtt ja pakkuda lahendusi seal, kus siiani neid ei ole olnud.

Olles ise tervenenud kloordioksiidi abil ravimatuks tunnistatud haigusest, on ta avastanud haiguste ühise nimetaja ning see on ka põhjus, miks see ravimeetod – tavameedikute jaoks vastuoluline – on nii efektiivne. Raamat pakub uusi vaateid füüsilisele ja mentaalsele heaolule, paljastades samas, et ravimitööstus….pole mitte see, mis väljast paistab.

Kategooriad: , , Silt:
Jaga infot sõbraga:
Nii nagu kõikide ainete puhul on ka kloordioksiidi toksilisus sõltuv kogusest, kuid selle terapeutiline ning viirusi hävitav toime avaldub juba väga madalate, inimestele ja loomadele ohutute dooside ja ülisuure lahjenduse juures. Terapeutilised doosid (kuni 0,75mg/kg inimesele) jäävad sadades kordades allapoole võimalike kõrvaltoimete doose ning tuhandeid kordi alla võimalikke eluohtlikke doose (LD50 on 292 mg/kg kohta).

Ungari ülikoolis läbi viidud teadusuuringu “Chlorine Dioxide Is a Size-Selective Antimicrobial Agent“, mis on avaldatud USA valitsuse meditsiini andmebaasis, kokkuvõte on: “Kloordioksiid on ideaalne biotsiid – see tapab kiirelt ja tõhusalt mikroobe kuid ei tekita mingit kahju inimesetele ja loomadele”.

Kloordioksiidi raviomadused on hästi tuntud ka ravimitootjatele. Nimekiri, mille ravimeetodite peale kloordioksiidiga on patente võetud: hingamisteede viirushaiguste ravi, põletikuliste haiguste ravi, vere ning verekomponentide desinfitseerimine vereülekannetel, neurodegeneratiivsete haiguste ravi, HIV infektsioonide ravi, nahaprobleemid nagu herpes, akne ja põletused ning haavade ravi. Immuunsüsteemi – makrofaagide ja fagotsüütide stimuleerimine, suuõõnehaiguste ravi ja ennetamine: hambakatu vastu, igemepõletik, peridontiit. AIDSiga seotud dementsuse ravimeetod, bakteriaalsete infektsioonide ravi, hepatiit A ja B, dementsus, autoimmuunhaiguste ravis allergiline astma, atoopiline dermatiit, erinevad vähivormid, kahjustatud luuüdi taastootmine, tüvirakkude initsieerimine jne. Kõlab nagu üks ravim kõigele!!

Andreas Kalckeri raamat võiks olla igas kodus – see on väärtuslik andmekogu kõikide kloordioksiidi protokollide ja edulugudega. Õppides kloordioksiidi kasutama, me praktiliselt ei sõltu enam meditsiinisüsteemist ja saame end ise, oma lapsi, peret ja lähedasi üliodavalt, efektiivselt ja ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta aidata. Kloordioksiid võiks olla igas majapidamises, see on abiks mitte ainult inimestele, vaid ka loomadele, taimedele, vee ja õhu puhastamiseks. Ka reisil on see oluline esmaabivahend. Olen ise kloordioksiidi kasutanud 15 aastat, see ravis ka mu koera rinnavähist, mis kadus täielikult kolme päevaga. Uskumatu, aga tõsi! Kloordioksiidi kasutamisega toimub võimas paradigma muutus – me ei pea enam kartma ja muretsema haiguste pärast – ning see on oluline alustala tugevale tervisele ja täisväärtuslikule elule. Mai Meyers, toidublogija ja Weston A. Price väljaande kaasautor

Raamatu mõõtmed: 155 x 230 mm

Lehekülgede arv:  540 lk, pehmekaaneline

Autor: Andreas Ludwig Kalcker

Hispaaniakeelne originaalpealkiri: „Salud prohibida“

ISBN: 978-84-617-4272-1

Kirjastus: Voedia © 2018

Tõlge eesti keelde (inglise keelest): Merike Rosen

Toimetajad: Janika Veski ja Silva Merimäe
Autoriõigused: Mondo Köök @2022

Levitaja: Lohemaa OÜ

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
KEELATUD TERVIS – Ravimatud haigused on minevik (Andreas Kalcker)
39,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top