Kilpnäärme toidulisand – Endokrinol kapslid 0,275g N30 (Venemaa)

21,00  (sisaldab KM-i)

Endokrinol oma koostiselt aitab kilpnäärme funktsioneerimist normaalsena hoida. Normaliseerib kilpnäärme ala- ja ületalitlust, tasakaalustades kilpnäärme hormonaalset tööd.

Jaga infot sõbraga:

Viimasel ajal on hormonaalne tasakaalutus üha enam levinud tervise probleem. Pikka aega võib häire kulgeda sümptomiteta, kuid võib olla põhjuseks paljudele tervise probleemidele. Seejuures on eelkõige põhjus kilpnäärme düsfunktsioonis, kuid ainult joodiga probleemi ei lahenda. On vaja vahendit, mis normaliseerib kilpnäärme tööd.

Endokrinol on esimene naturaalne kompleks, mis põhineb valge marani juurel, et tasakaalustada kilpnäärme tööd. Regulaarsel tarbimisel on võimalik kaitsta ja normaliseerida kilpnääret ja reguleerida tema tööd, sõltumata sellest, kas on tegemist organi üle- või alatalitlusega. Patenteeritud kompleksi kuuluvad taimed, mida on traditsiooniliselt tarvitatud kilpnäärme töö häiretel.

Koostis:

-valge tedremarani juured – 300mg

-valge tedremarani ekstrakt – 50 mg

-vitamiin E – 10 mg

Kasutamine: täiskasvanutel võtta 2 tabletti 1 kord päevas söögi ajal. Ravikuur 3 kuud.

Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes, raseduse ja imetamise ajal. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada toidulisandeid täisväärtusliku ja tasakaalustatud toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kilpnäärme toidulisand – Endokrinol kapslid 0,275g N30 (Venemaa)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top