Kusihappe kontroll (Uric Acid Control) N60 kaps. (L.Extension EU)

36,00  (sisaldab KM-i)

Hiljutised uuringud on näidanud, et Terminalia bellerica puu söödavast viljast saadud parkainerikas ekstrakt aitab hoida kusihappe taset tervislikus vahemikus. Sellel on antioksüdantsed omadused, mis võivad hoida tervislikku kusihappe taset.

  • Hoiab normaalset kusihappe taset
  • Inhibeerib ksantiinoksüdaasi ensüümi, moduleerides seega kusihappe sünteesi
  • Antioksüdantsete omadustega
Jaga infot sõbraga:

Kusihape moodustub siis, kui keha lagundab puriine, mis on orgaanilised ühendid, mis täidavad meie geneetilise materjali funktsioone ja muid toiminguid, nagu närviülekanne. Enamik puriine toodetakse kehas ja ülejäänud tulevad toidust. Ayuric® on kliiniliselt uuritud, vees lahustuv aine, mis pärineb Terminalia bellerica puu söödavast viljast saadud tanniinirikkast ekstraktist, mis aitab hoida kusihappe taset tervislikus vahemikus.

Uuringud näitavad, et standardiseeritud ekstrakt Ayuric® toetab kahe kusihappe ainevahetuses osaleva kriitilise ensüümi – ksantiini oksüdaasi ja indutseeritava lämmastikoksiidi süntaasi (iNOS) – tervislikke kontsentratsioone.

24-nädalases randomiseeritud platseebokontrollitud uuringus näitasid kõrgenenud kusihappesisaldusega vabatahtlikud patsiendid, kes said kaks korda päevas 500 mg T. bellerica ekstrakti kapsleid, kusihappesisalduse märkimisväärset 9,8% langust juba 4 nädala pärast.

Uuringu lõpus vähenes kusihappe tase märkimisväärselt 28,4%, kusjuures kõrvaltoimeid ei teatatud. See kusihappetaseme langus võimaldas 89%-l ekstrakti võtnud osalejatest saavutada soovitud kusihappetaseme seerumis. Lisaks näitavad eelkliiniliste uuringute andmed, et T. bellerica bioaktiivsed ühendid võivad samuti anda vastust põletikulistele teguritele ja neil on antioksüdantsed omadused.

Kasutamine: üks (1) kapsel kaks korda päevas pärast hommikusööki ja õhtusööki või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.

Portsjoni suurus (1 taimne kapsel) sisaldab:
Ayruric™ Terminalia bellerica ekstrakt (puuvili) [std. kuni 15% tanniine] 500 mg

Teised koostisained: taimne tselluloos (kapsel), mikrokristalne tselluloos, steariinhape, ränidioksiid.

GMO-vaba
Ayuric™ on Natreon, Inc. kaubamärk, mille patendid on ootel.

Tootja: Life Extension, EU

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kusihappe kontroll (Uric Acid Control) N60 kaps. (L.Extension EU)Kusihappe kontroll (Uric Acid Control) N60 kaps. (L.Extension EU)
36,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top