Lehise tael/Trutovik (Fomitopsis officinalis) 30mg N60 kaps. (Fungo Ši)

26,00  (sisaldab KM-i)

Näidustused:

  • Maksahaigused (hepatiit, hemangioomid, tsirroos)
  • Neerude ja kõhunäärme haigused
  • Mao- ja soolehaigused, kõhukinnisus, disbakterioos
  • Liigse kaalu ravimine
Jaga infot sõbraga:

Dioskorid, tuntud kreeka arst, pidas seda seent ravitsejaks. Ta soovitas seda kasutada kõikide sisehaiguste puhul. Ja tal oli õigus. Lehise tael on teeninud meditsiini tões ja õiguses.

Tsaar Mitridat on temale tänu võlgu elu eest, nimelt oma imelise omaduse tõttu imeda endasse mürke. Lehise taela kasutati keskajal kõikide mürkide vastumürgina. Ja nagu räägib legend, kui Mitridat kaua aega ravis ennast lehise taelaga, et ennast kaitsta mürkide eest, tahtis ennast mürgitada ja jõi mürki, siis mürk ei mõjunud.

See on ka praegu aktuaalne, kuigi mürke ei puistata kusagile, kuid mürgiseid ja kantserogeenseid aineid on igal pool küllaga.

Seepärast on lehise taela esmane omadus- võime viia organismist välja kantserogeenseid aineid.

Teiseks omaduseks on võime taastada maksa, s.t sundida teda välja töötama fermenti, mis lagundab valke.

Seda omadust teadsid hästi siberlased. Siberlannad kasutasid taela kõhnumiseks.

Ka jaapanlased tunnevad seda seent hästi. 19.sajandil ostsid nad seda tonnidena kokku ja samuti kõhnumise jaoks. Kliinilised katsetused, mida viidi läbi Jaapanis, avastasid taelas polüsahhariide, mida hakati nimetama Lanofiiliks. Polüsahhariid sunnib „laiska maksa“ eraldama vajalikke fermente lagundamiseks organismis, s.t taastama rikutud ainevahetust.

Kõik kõhnumispreparaadid töötavad nii, et lõhuvad juba väljakujunenud rasvarakke. Kuid mitte ükski preparaat ei õpeta fermenteerima maksa .Nälgimise kurb kogemus ja dieet näitavad, et rasvkude taastub väga ruttu, kui maks töötab endises režiimis. Seepärast on esimene tähtsaim ülesanne selleks, et kõhnuda – sundida maksa töötlema vajalikke fermente. Sellist mõju maksale avaldab polüsahhariid LANOFIIL.

Lehise tael kuulub jaapani ekstrakõhnumise süsteemi, mida kutsutakse JAMAKIRO kuna Tael mõjub lahtistina ja võtab ära isu.

Kolmas omadus – ravida kopsuhaigusi banaalse plevriidist ja tuberkuloosist, bronhide ja kopsude pahaloomulistest kasvajatest. Ja lõpuks on võlutael parimaks vahendiks kõhukinnisuse ja disbakterioosi vastu.

Rahvusvahelisel näitusel „Ökoloogia ja ohutus“ preparaati „Fungo-Si Tael“ autasustati kuldmedaliga ja aumärgiga „Ökoloogiliselt puhas preparaat“.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
lehise taelLehise tael/Trutovik (Fomitopsis officinalis) 30mg N60 kaps. (Fungo Ši)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top