Lion’s Mane (lõvilakk-korallnarmik) seeneekstrakt N60 kaps. (BeMore, Eesti)

28,00  (sisaldab KM-i)

 • Aitab kaasa keskendumisvõimele
 • Toetab aju ning närvisüsteemi
 • Stimuleerib ajutegevust
 • Seeneekstraktis sisalduvad polüsahharriidid aitavad võidelda väsimustundega
 • Parandab unekvaliteeti ja seeläbi aitab ööpäevase rütmi ja unega
 • Mõjub meelele rahustavalt
 • Ühest purgist jätkub 30 päevaks
Jaga infot sõbraga:

Seeneekstrakt, mis aitab tõhustada keskendumisvõimet ja ajutegevust.

Lion’s Mane ehk lõvilakk-korallnarmik (Hericium Erinaceus) sisaldab erinevaid bioaktiivseid komponente ning on seetõttu kasutusel olnud Hiina meditsiinis juba sajandeid erinevate tervisehädade korral. Tegemist on seenega, mis sisaldab rikkalikult antioksüdante, omab põletikuvastast toimet, toetab immuunsussüsteemi, aitab võidelda haigusttekitavate võõrkehadega ning stimuleerib ajutööks olulisi valke, mis soodustavad närvirakkude kasvu ja arengut. Rahvameditsiinis on lõvilaka seent kasutatud ka kergemate närvipingete leevendamiseks.

Lion’s Mane kapslid sobivad:

 • ajutöö toetamiseks
 • keskendumisvõime parandamiseks
 • unekvaliteedi tõstmiseks
 • meelerahu loomiseks

Kasutamine: Täiskasvanutele (alates 18. eluaastast) 2 kapslit päevas pärast söömist.

Päevane annus sisaldab: 1 kapsel 2 kapslit NRV*
Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 420 mg 840 mg

* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel – puudub soovituslik päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Koostisosad: lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) ekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapslimaterjal), magneesiumstearaat (paakumisvastane aine).

Toode ei sisalda: Kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

Enne Lion’s Mane seeneekstrakti tarvitamist on soovitatav konsulteerida arstiga, diabeetikutel kasutada ettevaatusega. Soovituslik on lõpetada kasutamine kaks nädalat enne operatsiooni või mõnda muud invasiivset meditsiinilist protseduuri, kuna on täheldatud veritsusriski suurenemist. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida kasutamise osas enda arstiga.

Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada. Hoida originaalpakendis, toatemperatuuril ja kaitstuna niiskuse ning otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Õiged säilitamistingimused aitavad vältida muutuseid seeneekstraktis, mistõttu tasub seda arvestada ka tellimisel õues asuvatesse pakiautomaatidesse.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Lion’s Mane (lõvilakk-korallnarmik) seeneekstrakt N60 kaps. (BeMore, Eesti)
28,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top