Looduslik närimiskumm – Taiga Gum Anti-Nicotine N8

5,00  (sisaldab KM-i)

Taiga Gum “ANTI-NIKOTIIN” on 100% looduslik närimiskumm, mis muudab suitsetamisest loobumise lihtsamaks ja kiiremaks. Närimiskumm ei sisalda nikotiini!

Jaga infot sõbraga:

Taiga Gum “ANTI-NIKOTIIN” on 100% looduslik närimiskumm, mis muudab suitsetamisest loobumise lihtsamaks ja kiiremaks. Närimiskumm ei sisalda nikotiini!

Närimisvaigul (lehisevaik ja mesilasvaha) on kasulik mõju hammastele ja suuõõnde tervikuna. Vaik sisaldab suures koguses taimseid fütontsiide (looduslikud antimikroobsed ained), vahas on mesilase taruvaigu jälgi. Koos võitlevad nad tõhusalt patoloogiliste mikroorganismide vohamise vastu: mõned viirused, seened ja bakterid, mis põhjustavad kaariest ja halba hingeõhku.

Taimsed komponendid (aedvaak, piparmünt, eukalüpt, tüümian, kalmus) aitavad puhastada kopse ja neutraliseerida stressi. Neil on rahustavad omadused, mis minimeerivad nikotiini “võõrandamise” ilminguid – liigset närvipinget, ärrituvust ja viha.

Närimise käigus imenduvad aktiivsed komponendid suuõõnde, toimides seeläbi kiiresti ja tõhusalt. Alguses tuleks närimiskummi närida enne suitsetamist, nii et suitsetamisprotsess ei pakuks enam endist naudingut. Aja jooksul asendub kahjulik harjumus kasuliku närimiskummiga, mis ei tekita sõltuvust.

Isomalt (looduslik magusaine) – vähendab happelisust suuõõnes ja suurendab kaltsiumisisaldust hamba pinnal, aitab taastada hambaemaili ja ennetab kaariese teket. Erinevalt suhkrust ei ole see kariogeensete bakterite toiduallikas ja sellel on madal glükeemiline indeks, mistõttu võivad seda tarbida diabeetikud.

Koostis: puhastatud Siberi lehise õlivaik (vaik), mesilasvaha, taimeekstraktid (aedvaak (Inula), piparmünt, eukalüpt, tüümian, kalmus (Acorus calamus), isomalt (magusaine).

Kasutusjuhend: Enne kasutamist soojendage toodet suus 5-10 sekundit. Soovitatav on närida pärast iga sööki. Näts on kasutussageduse poolest ohutu.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus komponentide suhtes.

Hoiutingimused: 0 °C kuni +25 °C ja õhuniiskusega kuni 75%. Vältige päikesevalguse otsest mõju närimiskummile.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Looduslik närimiskumm – Taiga Gum Anti-Nicotine N8
5,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top