Maohappesuse alandamine – RemovAcid 20 flakooni x 15 ml (Bottega di Lungavita, Itaalia)

21,00  (sisaldab KM-i)

RemovAcid on toidulisand, mis on mõeldud seedehäirete ennetamiseks, nagu refluks (toidu tagasiheide), et vähendada söögitorupõletikku, maohappe refluksi ja kõrvetisi. Toode ennetab ja annab ennetava toime mao- ja seedetrakti kaebustele.

Jaga infot sõbraga:

Looduslik toode, mille toimel maohappega kokkupuutel muutub alginaat geeljaks algiinhappeks, mis kinnitub limaskestale, samal ajal kui vesinikkarbonaat eraldab süsinikdioksiidi molekule, mis peituvad paisuvas geelis takistades happe ja toidu tagasivalgumist söögitorusse.

Toode koosneb alginaatidest ja karbonaatsooladest ning nende patendeeritud koosmõjust teiste ainetega, mis on koostises.

Opuntia ficus indica ehk India kaktuseviljas peituvad polüsahhariidid. Opuntia võrsete kiududel on limaskesta kaitsev toime, mida on teaduslikes uuringutes laialdaselt dokumenteeritud: neis on võrreldes teiste polümeeride, näiteks hüaluroonhappe ja kitosaaniga, väga kõrge limatekitav ning kerge põletikuvastane toime.

Kartuli proteiini ekstrakt, aitab hoida mao pH-taseme kontrolli all, toimides koos karbonaatsooladega.

Toidulisandil on meeldiv vaniljemaitse.

Koostisosad: Naatriumalginaat, HMW mukopolüsahhariidid, kaaliumbikarbonaat, kaltsiumkarbonaat, naatriumvesinikkarbonaat, vesi, ksülitool, ksantaankumm, naatriumhüdraat, karbomeer, kartuliproteiini ekstrakt, aroom, sukraloos, kloorheksidiin, heksamidiin.

Kasutamine: Üks flakoon ( 15 ml)  pärast peamist söögikorda ja enne magamaminekut või vastavalt arstide soovitusele. Enne kasutamist loksutada.

Tootja: Bottega di Lungavita, Itaalia

Maaletooja: Gemer Grupp OÜ. Roseni 12, Rotermanni kvartal, Tallinn.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Maohappesuse alandamine – RemovAcid 20 flakooni x 15 ml (Bottega di Lungavita, Itaalia)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top