MigStress pastillid stressi vastu N40 (Venemaa)

10,00  (sisaldab KM-i)

MigStress ühendab stressivastase toimega koostisosad: glütsiin, kannatuslill ja grifoonia. Need koostisosad koos ühes tabletis avaldavad kohest stressivastast toimet, tugevdades üksteise mõju.

Pastillide vorm tagab toimeainete maksimaalse imendumise, seega saavutatakse efekt kiiresti. On oluline märkida, et MigStress ei põhjusta uimasust, sõltuvust ega vähenda keskendumisvõimet.

Jaga infot sõbraga:

Pastille ei ole vaja veega alla neelata, seega saab MigStressi võtta igal pool: tööl, koosolekul, sõidu ajal, ühistranspordis jne.

MigStress kaitseb närvisüsteemi usaldusväärselt šokkide ja tarbetute murede eest.

Aktiivsed koostisosad:

Glütsiin on aminohape, mis on oluline kesknärvisüsteemi toimimiseks. See aitab tasakaalustada erutus- ja pärssimisprotsesse kesknärvisüsteemis, parandab vaimset jõudlust ning aitab vähendada depressiooni ja suurenenud ärrituvust. Samuti aitab see säilitada tervislikku und.

Kannatuslill parandab üldist sooritusvõimet, aitab kehal stressiga toime tulla ja vähendab füüsilist ja emotsionaalset ülekoormust. Sellel on rahustav toime ja seda kasutatakse ärrituvuse vähendamiseks.

Grifoonia on Lääne-Aafrikast pärit liblikõieliste sugukonda kuuluv põõsas. Selle toimeained on trüptofaani derivaadid, mis soodustavad serotoniini tootmist organismis. Serotoniin rahustab närvisüsteemi, parandab meeleolu, reguleerib söögiisu ja und. Grifooniat kasutatakse depressiooni, unetuse, migreeni ja ärevuse leevendamiseks.

Päevane kogus (4 tabletti) sisaldab:

Glütsiin: 1200 mg

Kannatuslille ekstrakt: 320 mg, sealhulgas flavonoidid (viteksiini osas) 5,76 mg (57,6% RDA-st)

Grifoonia ekstrakt (5-hüdroksütrüptofaan): 100 mg

Kasutamine: Täiskasvanutel võtta 1 tablett kuni 4 korda päevas. Tablett tuleb hoida keele all kuni täieliku lahustumiseni.

Koostisosad: glütsiin, passifloora ekstrakt, griffoonia ekstrakt, kakaopulber, kaltsiumstearaat, amorfne ränidioksiid (paakumisvastane aine), naturaalne lõhnaaine “šokolaad”, sorbiit (täiteaine), araabia kummi (stabilisaator). Sisaldab magusainet sorbiit, mis võib üleliigse tarbimise korral põhjustada kõhulahtisust.

Tootja: ZAO Evalar, Venemaa

Maaletooja: Vitateka OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal ning ülitundlikkuse korral toote koostisosade suhtes.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
MigStress pastillid stressi vastu N40 (Venemaa)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top