Musta pipra eeterlik õli (Piper nigrum) 5 ml

31,00  (sisaldab KM-i)

Musta pipra eeterlik õli on omadustelt tugev antiseptik ja diureetikum ning immuunsuse tugevdaja. Aitab eemaldada lihastesse tekkivat piimhapet ja vähendab vajadust nikotiini järele. Soojendava mõju tõttu parandab vereringe tegevust ja leevendab põletikke.

 

Jaga infot sõbraga:

Mitmeotstarbeline ja stimuleeriv musta pipar on üks vanimatest vürtsidest. Tuhandeid aastaid on musta pipart kasutatud malaaria, koolera ja mitmete seedeprobleemide puhul.

Peamised kasutusmeetodid: Vastavalt enda soovile difuseerida või hingata baasõliga lahjendatult peost.
Kanda baasõliga lahjendatult reflektoorsetele punktidele jalataldadel/kehal või probleemsele piirkonnale.

Kasutussoovitused:

  • Hingamisteede haiguste, sh nohu ja köha puhul hingata 1-2 tilka baasõliga lahjendatult peopesast, inhalaatorist, rätikult või difuuserist kuni olukorra leebumiseni.
  • Lihas- ja luuvalude puhul masseerida 1-2 tilka baasõliga lahjendatult otse reflektoorsele punktile või probleemsele kohale.
  • Sigaretisõltuvusest vabanemiseks hingata või manustada kuni 2 tilka kapslis või toiduaines paar korda päevas vajaduse möödumiseni.

Tasub teada: Kasutada ettevaatusega, kuna võib tugevalt nahka ärritada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Alla 6-aastastele ei ole soovitav kasutada ning üle 6-aastastele lastele ainult lahjendatult. Raseduse ajal on soovitav kasutamist vältida ja lapse rinnaga toitmisel konsulteerida eelnevalt arstiga. Vältida kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega kehal.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Musta pipra eeterlik õli (Piper nigrum) 5 ml
31,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top