Närvisüsteemi kapslid Nervotonin Padma N40 (Šveits)

24,00  (sisaldab KM-i)

Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal koostatud retseptis leiduvate taimede kombinatsioon tagab: sisemise rahu ja tasakaalu läbi vähenenud ärrituvuse, parema tähelepanuvõime, kõrgema unekvaliteedi, stressitaluvuse, selgema mälu ning kurnatuse ja apaatia vähenemise.

PADMA Nervotonin on toodetud Šveitsis tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Srog ‘zin 10” alusel.

Jaga infot sõbraga:

Stressile vastupidavus ja sisemine emotsionaalne tasakaal sõltub tiibeti meditsiini kohaselt tuule (rLung) energiast. Närvisüsteemi tasakaalutus avaldub ärevuse, kergesti ärrituvuse, vähese stressitaluvuse, närvilisuse või, vastupidi, energiapuuduse ja apaatiana. Tuuleenergia (rLung) on nende emotsionaalsete sümptomitega vastastikuses sõltuvuses, mille tulemusena võib inimene kannatada järgmiste kaebuste all:

• Unetus, katkendlik uni öösiti või raskused magama jäämisel
• Raskused ärkamisega või hommikune väsimustunne, ei suuda välja puhata
• Sage ärevustunne, seletamatud hirmud
• Kergesti ärritumine, närvilisus
• Domineerib depressiivse meeleolu, sisemine rahutus, kurnatuse tunne, kurbus, jt meeleoluhäired
• Keskendumisraskused, häiritus, hajameelsus
• Sagedased kaela- ja õlapiirkonna lihaspinged, peavalud ja raskuse ja ebamugavustunne rinnakupiirkonnas

1 kapsel sisaldab: mombinipuu (Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill) vili 60 mg, harilik guajakipuu (Guaiacum coulteri Gray) puit 50 mg., tinditerminaalia (Terminalia chebula Retz) vili 40 mg., lõhna-soojumikas (Saussurea costus (Falc.) Lipschitz) juur 40 mg., muskaatpähkel ( Myristica fragrans Houtt.) seeme 40 mg., haisev vaiguputk ( Ferula assa-foetida L.) vaik 35 mg., nelk (Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry) seeme 30 mg, india villapuu (Bombax ceiba L.) õis 30 mg, viirukipuu (Boswellia carteri Birdw.) vaik 80 mg., põld-lambalääts (Trigonella foenum- graecum L.) seeme 140 mg., paakumisvastane aine: kaolin 30mg.
Kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.) Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba.

Kasutamine: 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul klaasi sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga.

PADMA Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B Pärnu

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Närvisüsteemi kapslid Nervotonin Padma N40 (Šveits)Närvisüsteemi kapslid Nervotonin Padma N40 (Šveits)
24,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top