Silicea ränigeel biotiiniga 500 ml (Saksamaa)

29,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand juuste, küünte ja naha heaks. Maailma esimene ja enimmüüdud ränigeel aastast 1968.

Ränihape – mineraalne algaine. Räni esineb loomulikul kujul looduses kõikjal, kus on oluline elastsus ja paindlikkus. See on kõigi elusolendite oluline jälgelement ja seda leidub inimkeha kõigis rakkudes. Pärast 20. eluaastat kaotab keha tasapisi oma võime koguda räni varusid ja inimese keha ise räni toota ei suuda.

Biotiin, tuntud ka kui B7-vitamiin, on aine, millel on oluline roll lipiidide ja rasvhapete ainevahetuses ning paljudes teistes organismi ainevahetusprotsessides.

Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele ning aitab hoida juukseid ja nahka normaalsena. Keha ebapiisava varustatuse korral võib see mõjutada juuste ja naha välimust.

Kategooriad: , , , , Sildid: ,
Jaga infot sõbraga:

Terve nahk ja tugevad juuksed on ilu eelduseks, mida saab edendada seestpoolt.

Kuna naha regeneratsioon kestab 28 päeva ja juuksed kasvavad veidi rohkem kui ühe sentimeetri kuus on soovitav tarbida biotiiniga ränigeeli 3-5 kuud.

Päevane annus (15 ml) sisaldab: 7.5 µg biotiini, mis on 15 protsenti päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV-Nutritional Reference Value).
15 ml ränigeeli sisaldab 2,8g ränidioksiidi, millest räni 1,31g.

Koostisosad: Ränihappegeel (vesi, ränidioksiid (2.8%)), D-biotiin (vitamiin H).

Kasutamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: võtta 1 mõõtelusikatäis (15 ml) päevas lahustatuna vees või mahlas. Enne tarvitamist hoolikalt loksutada.

Turustaja: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Eesti; tel.: +372 6 830 700

Tootja: Anton Hübner GmbH & Co. KG, 79236 Ehrenkirchen, Saksamaa

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Silicea ränigeel biotiiniga 500 ml (Saksamaa)Silicea ränigeel biotiiniga 500 ml (Saksamaa)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top