Seleen 200 mcg koos A-,C- ja E-vitamiinidega N100 tabl. (Lamberts)

19,00  (sisaldab KM-i)

Seleen mineraalainena on oluline antioksüdant, mis omab tähtsat rolli ka türoksiini ainevahetuses. Samuti on seleen oluline mehe tervise seisukohalt, kuna aitab kaasa spermatogeneesile ehk spermide küpsemisele ning kilpnäärme normaalsele talitlusele.
Lisaks on tootes meie organismile olulised A-,C-ja E-vitamiinid. Koos seleeniga aitavad need vitamiinid kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning hoiavad normaalset immuunsüsteemi talitlust.

Jaga infot sõbraga:

Tootes sisalduv seleen on L-selenometioniini ja naatriumseleniidi ühendina, kuna see aitab kaasa seleeni paremale imendumisele organismis. Iga tablett sisaldab 200 mikrogrammi seleeni, mis on kahekordne kogus võrreldes tavapäraste multikomplekside sisaldusega.

A-vitamiin aitab lisaks hoida nägemist, nahka ning limaskesti normaalsena ja osaleb rakkude spetsialiseerumise protsessis.
C-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Kes võiksid Lambertsi Seleen 200 mcg koos vitamiinidega A, C ja E tarvitada:

  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata immuunsüsteemi tervise hoidmisele;
  • Mehed, kes soovivad kaasa aidata spermatogeneesile ja kellel esineb viljatusprobleeme;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata kilpnäärme normaalsele talitlusele;
  • Inimesed, kes soovivad toetada küünte ja juuste tervist;
  • Inimesed, kes soovivad hoida nägemist, limaskesti normaalsena;
  • Inimesed, kes soovivad vähendada väsimust ja kurnatust;
  • Inimesed, kes soovivad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

 Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
A-vitamiin A 400 mcg 50
E-vitamiin E 24 mg 200
C-vitamiin C 80 mg 100
Seleen 200 mcg 364

*%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel; mg=milligramm; mcg=mikrogramm

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mikrokristalliline tselluloos, askorbiinhape, seleen (L-seleenmetioniin ja naatriumseleniit), Vitamiin E (dl-alfa tokoferoolatsetaat), ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator stearhape, Vitamiin -A-atsetaat, emulgaator magneesiumstearaat. Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Seleen 200 mcg koos A-,C- ja E-vitamiinidega N100 tabl (Lamberts)Seleen 200 mcg koos A-,C- ja E-vitamiinidega N100 tabl. (Lamberts)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top