Sipelgapuu koor (Pau d’Arco) kapslid N30 (Santegra)

18,00  (sisaldab KM-i)

Sipelgapuu koor sattus teadlaste vaatevälja umbes 100 aastat tagasi. Sellest ajast on välja antud väga palju tõendusmaterjale selle imepärase taime väärtuslike omaduste kohta.
Sipelgapuu koore aktiivsed ained on naftahinoonid (lapahool ja beeta-lapahool) j.t. Vastavalt teaduslikele uurimistele naftahinoonid toimivad mikroobidevastaselt, seente-, viiruste-, kasvaja – ja põletikuvastaselt.

Jaga infot sõbraga:

Santegra™ suurepärane toidulisand Pau d’Arco GP sisaldab sipelgapuu koore standartiseeritud ekstrakti (Tabebuia impetiginosa). Sipelgapuu koduks on Lõuna- ja Ladina-Ameerika ning Amasoonase troopilised vihmametsad.
Inkade põlvkonnad kasutasid puutüve sisemist osa erinevate haiguste, peamiselt malaaria, kehvveresuse, külmetushaiguste, seeninfektsioonide, liigesepõletike, reuma, kasvajate, kuseteede haiguste, eesnäärme-haiguste, suhkruhaiguse, allergia, seedimishäirete ja haavade raviks tarvitatava ravitee valmistamiseks.

Üks põhiline Pau d’ Arco GP omadus on: mobiliseerida organismi kaitsejõud haigustega võitlemiseks. Sipelgapuu koor stimuleerib immuunsüsteemi, omab tugevat toimet viiruste, seente, bakterite ja parasiitide vastu. Ta mõjub toniseerivalt kogu organismile.
Sipelgapuu koorel on valuvaigistav ning põletikuvastane toime ja see soodustab haavade paranemist. Sipelgapuu koor omab ka pehmendavat toimet, toob kergenduse ärritatud kurgule ja teistele limaskestadele.
Uurimused näitasid, et sipelgapuu koore aktiivsed ained – naftahinoonid – on võimelised ohtlike võõrrakkude kasvu peatama. Tänu sellele on tänapäeval sipelgapuu koore tooted saanud väga populaarseks kogu maailmas.
Kahjuks Lõuna-Ameerikast eksporditud sipelgapuu koor ei läbi iga kord vastavat kvaliteedi kontrolli ja tihti ei sisalda üldse aktiivseid aineid või sisaldab neid väga väheses koguses, mistõttu ei avalda mingit positiivset mõju. Pau d’ Arco GP kujutab endast sipelgapuu koore ekstrakti (4:1), mis sisaldab aktiivsete ainete standartiseeritud koguse – 3% naftahinoone, mis garanteerib tema efektiivsuse.

Pau d’Arco GP:
• toetab immuunsüsteemi
• looduslik toniseeriv vahend
• aeglustab kahjulike seente ja parasiitide paljunemise ja kasvu
• omab pehmet lahtistavad toimet
• sisaldab veresooni kaitsvat rutiini

Koostis: sipelgapuu koore ekstrakt (4:1) mis sisaldab 3% naftahinoone- 350 mg, rutiin- 25mg
Näidustused: immuunsuse ja organismi üldise toonuse langus, limaskestade ärritus, krooniline suitsetaja köha, nahaprobleemid.
Vastunäidustused: individuaalne mittetaluvus
Kasutamine: 1 kapsel päevas klaasi veega.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Sipelgapuu koor (Pau d’Arco) kapslid N30 (Santegra)Sipelgapuu koor (Pau d’Arco) kapslid N30 (Santegra)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top