Toidulisand maksale – Liverta XR N30 kapslid

15,00  (sisaldab KM-i)

Liverta XR on toidulisand maarjaohaka, koliini ja metioniiniga maksa funktsionaalsuse ja kolesterooli ainevahetuse toetamiseks.

Jaga infot sõbraga:

Harilik maarjaohakas toetab ja aitab kaitsta maksa, ning ergutab seeläbi maksa funktsioone: seedimis- ja organismi puhastumisprotsesse. Koliin aitab säilitada normaalset maksa talitlust ja toetada lipiidide ainevahetust. Lipiidide ainevahetus hõlmab muuhulgas ka kolesterooli transporti ja ainevahetust. Koliin on essentsiaalsete fosfolipiidide kontsentreeritum vorm. Essentiaalsete fosfolipiidide põhikomponent fosfatidüülkoliin sisaldab kogu kaalust 13% puhast koliini. DL-metioniin on väävlit sisaldav asendamatu aminohape.

Bioaktiivsed komponendid               1 kapsel

Koliintsitraat                                   234,5 mg

-millest puhas koliin                        82,5 mg

Maarjaohaka (Silybium Marianum)
viljade standardiseeritud
ekstrakt (80% silümariin)                 120 mg

Koostisosad: koliintsitraat, maarjaohaka (Silybium Marianum) viljade standardiseeritud ekstrakt, želatiin (kapsli kest), dl-metioniin, mahuaine maltodekstriin, paakumisvastased ained: magneesiumstearaat ja ränidioksiid, värvaine punane raudoksiid.

Tarvitamine: 1 kapsel päevas õhtul enne sööki või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse ja imetamise korral pidage nõu arstiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Toode on väljatöötatud Eestis koostöös erialaspetsialistidega. Toodetud Lätis spetsiaalse retsepti alusel.

Maaletooja ja turustaja: Eckeron OÜ, Pärnu mnt 141, 11314, Tallinn, Eesti.

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Toidulisand maksale – Liverta XR N30 kapslid
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top