Viiruki eeterlik õli (Boswellia carterii) 15 ml

98,00  (sisaldab KM-i)

Viiruki eeterlik õli omab valuvaigistavaid omadusi, mis vähendavad ebamugavustunnet tsüstiidi ja nefriidi korral. Samuti on see suurepärane rasedusjärgse depressiooni leevendaja, emaka toniseerija ja selle funktsioonide stimuleerija, rahustab magu ja soodustab seedimist, loob kõrgenenud meeleolu ja lisab rahulolutunnet.

 

Jaga infot sõbraga:

Väärtuslikum iidne õli on tuntud kui Kleopatra „nooruse eliksiir“, mille ulatuslik kasutusala on ka tänapäeval haaranud paljusid tootjaid ja tarbijaid.

Viiruk on erakordselt kasulik looduslik õli terve raku funktsioonide toetajana ning ebameeldivatest tunnetest vabastajana oma meeleolu parandava ja lõõgastava toime tõttu.

Omadused: emotsionaalne lõõgastaja, terve rakufunktsiooni toetaja.

Kasutusvõimalused:
Aroomiteraapias: Difuseerida või hingata aroomi otse oma nahalt (käeseljalt, peost).

Nahale kantult: Kanda otse reflektoorsele punktile või probleemsele kohale nahal/kehal, soovi korral lahjendada baasõliga (kookosõli vm).

Kasutussoovitused:

  • Haavadele ja mädakolletele 1-2 tilka paar korda päevas kuni paranemiseni
  • Naha toniseerijana ja kortsude leevandajana kanda 1-2 tilka soovitud piirkonnale või kogu kehale.

Tasub teada:  Alla 6-aastastel lastel mitte seespidiselt kasutada, nahale kantult lahjendada baasõliga. Raseduse või meditsiinilise ravi ajal tasub eelnevalt tervisespetsialistiga konsulteerida. Tundlikel võib tekitada nahaärritust. Soovitav hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega kehal.

Ekstraheerimismeetod: taime vaigust aurdestilleerimise teel.

Aroomi kirjeldus: soe, puhas, vaigune, pehmelt vürtsine.

Kasutusviis

Välispidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Viiruki eeterlik õli (Boswellia carterii) 15 ml
98,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top