Ženšenni tinktuur Panax Ginseng 2000 10 ml N10 (Hiina)

19,00  (sisaldab KM-i)

Hiina ženšenn toetab immuunsüsteemi, keha vaimset ja füüsilist vastupidavust ning normaalset seksuaalset funktsiooni.

Jaga infot sõbraga:

Ženšenn (Panax ginseng) on taim, mida on traditsioonilises Hiina meditsiinis ja teistes Aasia kultuurides kasutatud juba tuhandeid aastaid. Sellel on mitmeid potentsiaalseid tervisele kasulikke omadusi.

Ženšenn on tuntud kui adaptogeen, mis aitab suurendada füüsilist vastupidavust ja energia taset. See võib aidata vähendada väsimust ning suurendada töövõimet ja vastupanuvõimet stressile.

On tehtud uuringuid, mis näitavad, et ženšenn võib parandada keskendumisvõimet ja mälu ning vähendada kognitiivset kurnatust. Ženšenni adaptogeenne omadus võib aidata kehal stressiga paremini toime tulla ja stressi negatiivseid mõjusid vähendada.

Ženšenn aitab toetada immuunsüsteemi tugevust ning kaitsta keha haiguste vastu. Selles leiduvad bioaktiivsed ühendid omavad põletikuvastast toimet.

Mõned uuringud on viidanud sellele, et ženšenn võib aidata reguleerida veresuhkru taset, mis võib olla kasulik diabeedi ennetamisel ja ravimisel.

Ženšenn on traditsiooniliselt tuntud ka kui afrodisiaakum, mis võib aidata suurendada libiidot ja parandada seksuaaltervist.

1 pudel (10 ml) sisaldab:
Hiina ženšenni (Panax ginseng) juure ekstrakt 2000 mg

Koostisosad: puhastatud vesi, fruktoos, Panaxi ženšenni juure ekstrakt.

Kasutamine: täiskasvanutel juua 1 pudel päevas, Enne kasutamist loksutada.

Hoida tihedalt suletud pakendis, jahedas ja kuivas kohas.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Ženšenni tinktuur Panax Ginseng 2000 10 ml N10 (Hiina)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top