-17%

Alfa-Lipoehape 300 mg N90 tabl. (Lamberts, UK)

24,00  (sisaldab KM-i)

Alfa-lipoehape ehk tiokthape on vitamiinisarnane ühend, mis tugeva antioksüdandina võtab osa energia tootmisest ning organismi puhastamisest (detoks). Uuringud on näidanud, et alfa-lipoehape toetab maksa, sest võib kaitsta maksa vabade radikaalide kahjustuste eest ja aidata edendada toksiinide organismist väljutamist.

Jaga infot sõbraga:

1 tablett sisaldab kõrges annuses 300 mg alfa-lipoehapet (ALA).

Alfa-lipoehapet on soovitatav kasutada tugeva oksüdatiivse stressi korral.

Kuigi organism on võimeline alfa-lipoehapet ka ise tootma, on toit siiski selle oluline allikas. Alfa-lipoehapet leidub peaaegu kõigis toitudes, eelkõige neerus, maksas, spinatis ja brokkolis.

Annustamine: 1-2 tabletti päevas koos toiduga või ilma, või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. 

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
Alfa-lipoehape (tuntud ka kui tiokthape) 300 – 600 mg

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. 

Koostisosad: happesuse regulaatorstabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, alfa-lipoehape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, happesuse regulaator steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Toode ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Diabeedi korral konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga, kuna see võib tõsta insuliini aktiivsust. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee

Parim enne: 05/2024

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Alfa-Lipoehape 300 mg N90 tabl. (Lamberts, UK)Alfa-Lipoehape 300 mg N90 tabl. (Lamberts, UK)
24,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top